امروزسه شنبه, 04 ارديبهشت 1397-- Tuesday Apr 24 2018

ساعت 15:03:46

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

استقبال پروفسور جعفری از پیشنهاد تشکیل سازمان مردم نهادفراگیر محیط زیستی

استقبال پروفسور جعفری از پیشنهاد تشکیل سازمان مردم نهادفراگیر محیط زیستی

دوشنبه, 12 اسفند 1392 ساعت 13:36 کدخبر :7074
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش خبر نگار فرصت آنلاین به دنبال پیشنهاد یک( سمن) برای محیط زیست شهرستان پروفسور جعفری از مشاهیرشهرستان واستاد دانشگاه های آلمان متن ذیل را درحمایت ازاین فکر به فرصت ارسال کردند که می خوانید ، امید واریم دلسوزان دیگری هم پشتیبانی خود را از این فکر اعلام کنند.

جناب آقای توکلی

از پیشنهاد لزوم تشکیل یک سازمان مردم نهاد فرا گیر محیط زیستی در خمینی شهر که در دو هفته نامه یِ فرصت بتاریخ پنجشنبه هشتم اسفند ماه 92 منتشر شده بود بسیار شادمان شدم. در این راستا من به عنوان یک شهروند خمینی شهری دست شما را می فشارم و با شما تا آنجا که در حد شعار و مقاله باقی نماند همراه و همسو می باشم.
در شهری که خرابیهای خانمانسوز محیط زیست بیداد می کند نه تنها یکی بلکه صد ها تشکل هم برای جبران خرابیهای  محیط زیست در این شهر کافی نیستند.  من آرزو دارم در این امر مهم بتوانید همیاری و همسوئی قشر جوان شهر ما را در پی داشته باشید.
در هر حال من   شما را در هر مور د که صلاح بدانیدهمراهی  می کنم و امیدوارم در این راه  پر فراز و نشیب و صعب العبور پیروز و موفق باشید.


جعفری

نظرات  

 
#1 +1 بهجت 16 اسفند 1392 ساعت 23:43
سلام. من کارشناسی ارشد جامعه شناسی هستم و کاملا با تشکیل چنین NGOهایی در خمینی شهر موافق هستم. اگر چنین سازمانی در خمینی شهر تشکیل شود حتما عضو خواهم شد و فعالیت خواهم کرد. امیدوارم هرچه زودتر چنین نهادهای مردمی در خمینی شهر دایر گردد
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید