امروزسه شنبه, 08 مهر 1399-- Tuesday Sep 29 2020

ساعت 08:59:14

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

اختصاص 800 میلیون تومان اعتبارملی حاشیه نشینی برای خمینی شهر
رییس اداره راه و شهرسازی درشورای اداری مطرح کرد:

اختصاص 800 میلیون تومان اعتبارملی حاشیه نشینی برای خمینی شهر

شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 09:11 کدخبر :11034
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سیمین سعیدی

توافقات منظریه و اراضی چشمه لادر، شهرک پردیس و دوشاخ انجام شده است. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، رییس اداره راه و شهرسازی با اعلام این خبرگفت: از محل اعتبارات ملی حاشیه نشینی 800 میلیون تومان به شهرستان اختصاص داده شده است.  حافظ فرقان افزود: با مشارکت فرماندار و شبکه بهداشت دو محل جهت مرکز سلامت تعیین شده و سایر مراحل اجرایی آن در دست اقدام است.
وی احداث تقاطع غیر هم سطح در محل اتصال کمربندی قدیم به جدید و همچنین احداث تقاطع غیرهم سطح شهرک برق و الکترونیک به عنوان فعالیت های اداره راه و شهرسازی در حوزه راه نام برد و توضیح داد: طرح اول در حال حاضر 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا پایان فروردین 96 سازه پل صد درصد اجرا می شود و کل عملیات اجرایی آن در صورتی که مشکل آزادسازی پیش نیاید تا پایان سال 96 تکمیل خواهد شد.
وی افزود: طرح دوم 10 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و تا آخر شهریور 96 سازه آن تکمیل می شود.
رییس اداره راه و شهرسازی به انجام مطالعات زمین شناختی در خصوص تونل گردنه دوشاخ اشاره کرد و افزود: طراحی این تونل به طول 800 متر در دستور کار قرار دارد.
وی تعداد مسکن های مهری که از طریق تعاونی های مسکن به متقاضیان واگذار شده است را 1288 واحد اعلام کرد. وی واگذاری زمین به شبکه بهداشت، دادگستری، اداره ثبت و سایر دستگاه های اجرایی اشاره کرد و افزود: پیگیری های جهت مجتمع های ارغوان و محله 7 و 8 منظریه داشتیم که با همکاری اداره ثبت مشکلات حل خواهد شد.
حافظ فرقان اعلام کرد: توافقات منظریه و اراضی چشمه لادر، شهرک پردیس و دوشاخ انجام شده است و به زودی شاهد نتایج اقدامات انجام شده خواهیم بود.
وی تامین سلامت سفرهای نوروزی، خط کشی کلیه محورها تا پایان امسال، نصب علائم ایمنی و آشکارسازی، نظافت راه ها، گشت زنی و حضور در حوزه استحفاظی تا پایان سال را از اقدامات اداره راه و شهرسازی در آستانه نوروز خواند.

نظرات  

 
#1 +1 saeedreza 07 اسفند 1395 ساعت 10:36
بودجه ساماندهی حاشینه نشینی 470 میلیارد تومان بوده که از این مبلغ تنها 800 میلیون به خمینی شهر داده اند! باید به مسوولان دست مریزاد گفت!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید