امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 19:17:13

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

از سوی فرمانده انتظامی استان صورت گرفت؛

اعزام تیم كارشناسي برای بررسي عملکرد دفتر پلیس+10 بلوار امیرکبیر

پنجشنبه, 30 شهریور 1391 ساعت 07:25 کدخبر :4538
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نحوه خدمات رسانی دفتر پليس+10 واقع در خیابان امیرکبیر با انتقادات فزاینده مردم روبروست و تعداد زیادی از شهروندان از مراحل و نحوه تعويض پلاك خودرو و موتورسیکلت شدیداً گلایه می کنند.

این اعتراضات بگونه ای است که در جلسه تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان این موضوع چندین بار در حضور فرمانده انتظامی استان مطرح گردید و وی قول پیگیری داد. در این خصوص، نماینده خمینی شهر در مجلس گفت: نحوه تعويض پلاك خودرو و موتورسیکلت و مراحل آن در شأن مردم خميني شهر نیست. چرا مردم شهر ما مجبور هستند از ساعت 4 و 5 صبح براي حل مشكل خود در صف انتظار باشند؟

فرمانده نيروي انتظامي استان هم در این جلسه در پاسخ به اعتراضات و انتقادات مردم از نحوه عملكرد دفتر پليس+10 در خصوص تعويض پلاك خودرو و موتورسيكلت و درخواست برای افزايش نمایندگی هایی که کدهای مربوطه را داشته باشند گفت: موضوع مشكلات خدمات پليس+10 مذکور توسط مسئولين شهرستان مطرح شده است و با اعزام يك تيم كارشناسي اين موضوع در حال بررسي است.

نظرات  

 
#1 0 سده ایی 31 شهریور 1391 ساعت 00:42
اتفاقا دیروز با دوستان در مورد نحوه پاسخگویی این مرکز صحبت می کردیم.
به عنوان کسی که سعی می کنم در ادارات و...با ادبیات رسمی وکاملا محترمانه صحبت کنم ولی متاسفانه با چنان برخورد زننده ایی مواجه شدم که حق را به بقیه مراجعین می دادم که با کارکنان تند صحبت کنند.
اگه یه کارمند در هر لحظه با یک نفر مخاطب است یه معلم در هر لحظه با سی دانش اموز باید برخورد داشته باشه
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید