امروزدوشنبه, 28 اسفند 1396-- Monday Mar 19 2018

ساعت 23:47:36

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:26:53

امام جمعه خمینی شهر

افراد توانمند وارد صحنه شوند

یکشنبه, 01 اردیبهشت 1392 ساعت 07:20 کدخبر :5449
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : طاهره خونساری
خمینی شهر شهری است که باید در آن کارهای زیادی انجام شود. ما از آنهایی که واقعا توان دارند و می توانند دنبال منابعی مالی برای شهر باشند، می خواهیم در اتنخابات نامزد شوند.

حجت الاسلام عباس رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن اشاره به آغاز نام نویسی نامزدهای چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از آنهایی که شرایطش را دارند و دلشان می خواهد که برای شهر فعالیت کنند درخواست کرد در انتخابات شرکت کنند که اگر ثبت نام نکنند گناه کرده اند.وی ادامه داد: آنهایی هم که شرایطش را ندارند نامزد نشوند چون رای ها پراکنده و وقت مردم و مسئولین گرفته می شود.
رحیمیَََ خطاب به مردم خمینی شهر تاکید کرد: بعد از ارزیابی و انتخاب نامزدهای اصلح مردم به خاطر اینکه شخصی خویشاوند یا هم محله ایی آنهاست به او رای ندهند، ملاک شخصی است که اعتقاد به اسلام داشته و بتواند مسائل شهر را سرو سامان دهد.
امام جمعه خمینی شهر در ادامه بحث های هفته های قبل در مورد تربیت فرزند با اشاره به نامه امام علی (ع) به فرزندشان امام حسن(ع) گفت: در مورد تربیت تو عجله دارم، به دو علت یکی اینکه می ترسم قبل از اینکه تو را تربیت کنم مرگم فرا رسد. پدران و مادران فرزندانشان را رها نکنند و بگویند برای تربیت آنها وقت بسیار است و دوم می ترسم قبل از اینکه دست من به توبرسد و بتوانم تو را تربیت کنم دشمنان تو را برده باشند. مواظب باشید فرزندانتان به وسیله ماهواره و بلوتوث و... از دست شما نروند.
حجت الاسلام رحیمی در ادامه با اشاره به سالروز انقلاب فرهنگی گفت: من نسبت به این انقلاب فرهنگی اعتراض دارم کدام انقلاب فرهنگی که هنوز کتابهایش ترجمه کتاب های غربی است. فرزندان ما با حجاب می روند بی حجاب می آیند. نماز خوان می روند بی نماز بر می گردند. حتی نسبت به بعضی اساتید دانشگاهی که پسوند اسلامی دارد هم معترض هستم. کسی گلایه نکند بگوید توهین کرد آنها که خوب هستند را البته احترام می گزارم ولی آنهایی که خوب نیستند چی؟
امام جمعه خمینی شهر با اشاره به سالروز فرمان تاسیس سپاه و روز ارتش تصریح کرد: دستور آماده باش برای امت مسلمان شبانه روزی، بلکه همیشگی است. ما باید وسایل دفاع را هم تولید و هم خریداری کنیم. وقتی دشمن بداند ما وسایل و تجهیزات جنگی داریم به ما حمله نمی کند. آن وقت که حمله کرد ما تجهیزات نداشتیم. البته ما در این میان داشتن ابزار کشتار جمعی را محکوم می کنیم.
امام جمعه خمینی شهر در ادامه شیخ بهایی را جزو افتخارات ایران و اصفهان عنوان کرد و افزود: یک روحانی چگونه همه مهندسان و معماران را با ارائه طرح های مهندسی حیران کرده بود. شیخ بهایی و حزب الله لبنان که این گونه اسرائیل را در جنگ 23 روزه شکست داد از ابوذر غفاری صحابه پیامبر(ص) نشات می گیرند.
حجت السلام رحیمی درپایان با اشاره به وفات حضرت ام البنین (س) که روز مادران وهمسران شهدا نامگذاری شده، یاد و خاطره بانو نقدی مادر شهیدان نقدی را گرامی داشت.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید