امروزدوشنبه, 05 آبان 1399-- Monday Oct 26 2020

ساعت 01:38:10

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

 امامزاده سیدمحمد به شبکه ارتباط بی سیم (Wire less) مجهز شد
جهت پخش برنامه ها از صداوسیما

امامزاده سیدمحمد به شبکه ارتباط بی سیم (Wire less) مجهز شد

چهارشنبه, 12 تیر 1392 ساعت 08:57 کدخبر :5691
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان و با هزینه 50 میلیون تومان امامزاده سیدمحمد به شبکه ارتباط بی سیم (Wire less) مجهز شد.

به گزارش فرصت آنلاین، سرپرست اداره اوقاف شهرستان با بیان این مطلب افزود: نصب این شبکه پیش نیاز پخش برنامه های امامزاده از طریق صداوسیما است و هم اکنون با راه اندازی این شبکه بی سیم می توانیم بسیاری از مراسم امامزاده سید محمد بویژه برنامه های ماه مبارک رمضان را از طریق شبکه های مختلف صداوسیما پخش نماییم.


وی با بیان اینکه راه اندازی چنین شبکه ای فرصتی برای معرفی بیشتر قابلیت ها و جاذبه های این امامزاده و شهرستان خمینی شهر خواهد بود تاکید کرد: با توجه به اعلام مسوولان مربوطه بسیاری از مراسم این امامزاده قابلیت پخش از طریق صداوسیما را دارد و با تجهیز امامزاده به این شبکه بی سیم، برنامه ها به صورت آنلاین در اختیار صداوسیما قرار خواهد گرفت.


حجت الاسلام مرندی با اشاره به آزمایش موفقیت آمیز این شبکه افزود: مراحل مختلف راه اندازی این شبکه انجام شده و آزمایش نهایی هم با موفقیت انجام شده است.


مرندی افزود: جهت پوشش برنامه های این امامزاده قرار بود سیستم فیبر نوری مورد استفاده قرار بگیرد ولی با نظر کارشناسان صداوسیما و با توجه به فاصله کم این امامزاده با مرکز صداوسیما و ارزان تر بودن شبکه بی سیم، از این امکان استفاده کردیم.

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید