امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 23:52:46

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امید برای رفع مشکل مالیات بر ارزش افزوده صنعت سنگ و طلا
نماینده خمینی‌شهر مطرح کرد،

امید برای رفع مشکل مالیات بر ارزش افزوده صنعت سنگ و طلا

چهارشنبه, 14 اسفند 1392 ساعت 13:29 کدخبر :7082
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه نمی‌توانیم قانون گریز باشیم،گفت: قانون مشکل معدن‌کاران را حل می‌کند و مطمئنا با موافقت وزیر اقتصاد مشکل مالیات بر ارزش افزوده در بخش صنعت سنگ و طلا در کل کشور تا پایان سال رفع می‌شود.

به گزارش فرصت آنلاین خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان گزارش داد، محسن صرامی در جمع معدنکاران اصفهان، با اشاره به دیدار خود با وزیر امور اقتصادی اظهار کرد: با طیب‌نیا در خصوص مالیات بر ارزش افزوده در بخش صنعت سنگ و طلا به تفاهماتی رسیدیم که همه آن را امضا کردند، اما رییس امور مالیاتی از آن تمکین نمی‌کرد.

وی با بیان اینکه نمی‌تواینم قانون گریز باشیم خطاب به معدن کاران گفت: قانون مشکل شما را حل می‌کند و اگر وزیر امور اقتصادی امضا کند مطمئنا مشکل مالیات بر ارزش افزوده تاپایان سال 92 در بخش صنعت سنگ و طلا در کل کشور با این تفاهم نامه حل می‌شود.

نماینده مردم خمینی ‌شهردر مجلس شورای اسلامی گفت: براساس نظر کارشناسی مرکز پژوهش‌ها در صورتی که به ما اعلام کند که بخش نامه انطباق قانونی ندارد مطمئنا پیگیری نمایندگان منجر به برگشت این بخش نامه خواهد شد .

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 +9 گالیور2 15 اسفند 1392 ساعت 10:42
آقای صرامی واقعا صنف طلافروش شما وسنگبری دار ندار است وبایدبه وضعیت آنها رسدگی شود!!!!!مثلا اگراین کار انجامشود آیا منفعتی به مصرف کننده می رسد؟!!!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید