امروزيكشنبه, 24 شهريور 1398-- Sunday Sep 15 2019

ساعت 14:18:35

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 22:32:49

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان:

انتقال سردر دانشگاه صنعتی اصفهان‌ را توهین به مردم خمینی‌شهر می‌دانیم

یکشنبه, 28 آبان 1391 ساعت 13:22 کدخبر :4729
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
خبرگزاری فارس: رئیس مجمع نمایندگان اصفهان با انتقاد از جابجایی مکان ورودی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: تاکنون در برابر اقدامات نامناسب گوناگون این دانشگاه سکوت کرده‌ایم اما انتقال سر در دانشگاه‌ را توهینی به مردم خمینی‌شهر می‌دانیم.

خبرگزاری فارس: انتقال سردر دانشگاه صنعتی اصفهان‌ را توهین به مردم خمینی‌شهر می‌دانیم

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، محسن صرامی در جلسه شورای اداری استان اصفهان اظهار کرد: شورای امر به معروف و نهی از منکر ادارت باید بیش از گذشته تقویت شوند و بدین منظور می‌توان بخشی از بودجه جشنواره‌های مختلف ارگان‌ها را حذف و برای این مسئله استفاده کرد.

وی افزود: رویکرد این نهاد جزو سفارشات دینی و ملی ماست و امری حیاتی محسوب می‌شود اما حمایت مناسبی از آن نمی‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان اصفهان در ادامه درباره مشکلات اصفهان تاکید کرد: در مجمع نمایندگان به شدت مسئله آب اصفهان را دنبال می‌کنیم و آقای مقتدایی به عنوان نماینده ما پیگیر این مسئله هستند.

وی اضافه کرد: برنامه‌هایی داریم تا به ستادهای اجرایی و تقسیم بودجه کشور تفهیم کنیم که اصفهان، استان برخوردار محسوب نمی‌شود.

صرامی تاکید کرد: یکی از مشکلات مهم استان اصفهان مشکل کارخانه‌جات گیتی‌پسند است و هر کس به هر شکلی که توانست باید برای رفع این مشکل حمایت کند.

وی در ادامه به مشکلات شهرستان خمینی‌شهر اشاره کرد و گفت: خمینی‌شهر، شهر شاهد کشور محسوب می‌شود و بیشترین شهید را از نظر نسبت جمعیت دارد.

وی با بیان اینکه در شهر درچه خمینی‌شهر از هر 70 نفر یکی شهید شده است، اضافه کرد: خمینی‌شهر، شهر شاهد کشور محسوب می‌شود و در میان هر 90 نفر یک دارد و این در حالی است که این نسبت در استان یک به 200 است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اعتراض به عوض شدن مکان ورودی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: این دانشگاه زحمات زیادی برای خمینی‌شهر داشته است که از آنها ساخت و سازهای غیر قانونی این دانشگاه بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه به شهرداری خمینی‌شهر است.

وی افزود: تاکنون در برابر اقدامات نامناسب گوناگون این دانشگاه سکوت کرده‌ایم اما انتقال سر در دانشگاه‌ را توهینی به مردم خمینی‌شهر می‌دانیم.

رئیس مجمع نمایندگان در ادامه با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: در جنگ تحمیلی مردم ما جلودار سپاه مبارزه با دشمن بودند اما در جنگ اقتصادی این مسئولان هستند که باید جلودار بوده و از مردم در برابر آسیب‌‌ها حمایت جدی کنند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#45 0 من خودمم 18 بهمن 1393 ساعت 23:22
نقل قول venus:
عزیزم چی کار کردیم مثلا؟؟؟!!!!! جز اینکه حقمون را خوردند چیزی دیگه ای بوده ؟؟؟ شما مثل اینکه به خودت شک داری !!!ببخشید! اشتباهی تیک منفی زدم.
مثبت مثبت
نقل قول
 
 
#44 -1 سده ای 11 بهمن 1393 ساعت 11:43
همین طوری جان!!! اگه به اسم کمبریج هم باشه مشکلی در افتخاراتش پیش نمیاد. این دانشگاه مال خمینی شهره. چطور به اسم اصفهان باشه نژاد پرستی نیست اما اگه به اسم خمینی شهر باشه میشه کوته فکری و ناسیونالیست گرایی؟؟؟؟؟؟ فکر نمی کنید با این الفاط دارند سرمون را کلاه میگذارند.
نقل قول
 
 
#43 0 همین طوری 09 بهمن 1393 ساعت 21:16
با این اوصاف مؤسسهٔ فناوری ماساچوست (MIT) باید به مؤسسهٔ فناوری کمبریج تغییر نام بده.هههههه
نقل قول
 
 
#42 0 هدف 05 آبان 1393 ساعت 09:45
بعضی ها که تو این دانشگاه درس میخونند خوششون میاد به اسم اصفهان باشه بهشون بگن بچه اصفهانی. والا حقیقته از جبهه گیریشون بفهمید. به خاطر وجود همین آدم هاست که حقمون را نمیدن
نقل قول
 
 
#41 +1 ناشناس 05 آبان 1393 ساعت 09:43
ماهان خان مگه دانشگاه نرفته ایم که میگید به فکر راه یابی به دانشگاه باشید؟ فقط شما دانشگاه رفتید؟
نقل قول
 
 
#40 +1 غریبه 05 آبان 1393 ساعت 09:42
آقا یا خانم دانشجوی سابق دانشگاه صنعتی چون میگیم حقمون را بدن کوته فکریه؟ چرا دانشگاه مالک اشتر به اسم اصفهان نیست؟ چون از اصفهان دورتره یا مردم شاهین شهر اجازه نمیدن؟ از کی تا حالا حق خوری شده افتخار. منم این دانشگاه درس خوندم ولی الکی ازش دفاع نمیکنم. اون موقع به اسم اصفهانه و حقمون را نمیده کوته فکری نیست و میشه تز آزاد اندیشی؟ عرق شهریمون کجا رفنه؟ همین ظوریه که راحت تر از آب خوردن حقمون را میخورند دیگه. الان هم همین دانشگاه نذاشته جاده دانشگاه آزاد اسفالت بشه. این شماره فرصت را بخونید تا بفهمید
نقل قول
 
 
#39 +2 دانشجوی سابق صنعتی 02 آبان 1393 ساعت 03:30
چه حق خوری چه بی احترامی
اصفهان ،خمینی شهر همه جزئی از ایران ماست برای این جبهه گیری ها واقعا متاسفم برای این کوته فکری ها متاسفم ... با هر چیز کوچیکی بین مردم کدورت و دشمنی ایجاد نکنید تعصب ها پوچ رو بزارید کنار
برید دغدغه هاتونو بزرگ کنید افتخار اصفهان قبل از اینکه افتخار من نوعی ایرانی باشه افتخار تو عزیز خمینی شهریه افتخار خمینی شهر قبل از اینکه افتخار من نوعی ایرانی باشه افتخار تو عزیز اصفهانیه غیر از اینه؟؟؟
نقل قول
 
 
#38 +1 همشهری شما 02 بهمن 1391 ساعت 19:55
آقا یا خانم افضلی و مردم خوب خمینی شهر حقمان را خودمان باید بگیریم و از حق خود دفاع کنیم . دلیل آبادانی شهرهای دیگر این است که مردمش متحدند و خود پیگیرند نه اینکه فقط شعار بدهند .نشستید آقای صرامی پیگیر کارهاتون باشد و یا فرصت . چقدر این نشریه مردمی را که روشنگری کرد و مردم را بیدار که حقوقشان را مطالبه کنند حمایت کردید . کمک مالی پیشکش کمک لفظی هم نکردید فقط شعار و انتقاد . یک دست صدا ندارد نمیگویم از راههای غیر قانونی وارد شویم مطالبه حق از راه قانون . خانواده ها حاضرند برای پفک و بیسکویت یک فرزند روزانه دو هزار تومان هزینه کنند اما زورشان می آید برای نشریه پول بدهند .چند نفر بعد از اینکه فرصت اعلام کرد دانشگاه صنعتی به شهرداری بدهکار است به دانشگاه و استانداری نامه نگاری کردند ؟ برای سینما فرهنگ چه کردیم ؟ روز خبرنگار چند نفر به دفتر نشریه رفتند و از عزیزان دلسوز فرصت تشکر کردند .؟ چند نفر با حضور یا ارسال نامه از نماینده محترم خواستند پیگیر امور باشد ؟چند نفر به استانداری رفتند ؟ فقط دنبال هستیم انتقاد کنیم و شعار بدهیم . صف وام و برنج و شیر و سیمان ... که باشد ساعت ها می ایستیم اما برای مطالبه حق و حقوقمان حاضر نیستسم دقیقه ای وقت بگذاریم
نقل قول
 
 
#37 -4 افضلی 02 بهمن 1391 ساعت 11:02
تمام شهرستان های استان اصفهان از خمینی شهر ما آبادتره م نجف آباد شاهین شهر ...خاک بر... که میزاریم اصفهانیا حقمون را بخورند صرامی معلم گرامی و عزیز تو یه کاری بکن
نقل قول
 
 
#36 +3 ملکی 01 بهمن 1391 ساعت 17:37
دانشگاه صنعتی بین خمینی شهروامامزاده سیدمحمدهست پس چطوردانشگاه مال اصفهان شدبیاییدمملکت رادرست کنیدسرخودتوناسر گرم این مسایل پیش پاافتاده نکنید
نقل قول
 
 
#35 0 ملکی 01 بهمن 1391 ساعت 17:37
دانشگاه صنعتی بین خمینی شهروامامزاده سیدمحمدهست پس چطوردانشگاه مال اصفهان شدبیاییدمملکت رادرست کنیدسرخودتوناسر گرم این مسایل پیش پاافتاده نکنید
نقل قول
 
 
#34 -1 صرامی 30 دی 1391 ساعت 11:08
دانشگاه صنعتی بدهکاریهایش را به خمینی شهر بده بعد سر درش را هر قبرستونی خواست بنا کنه.
نقل قول
 
 
#33 -2 امیر.ا 26 دی 1391 ساعت 22:33
اخه هرچی میکشیم ازدست مسئولین شهردیگه.فقط به فکر منافعشونند.
نقل قول
 
 
#32 +1 1 02 دی 1391 ساعت 08:30
نقل قول ماهان:
بهتر است به جای نگرانی برای سر درب نگران راهیابی به دانشگاه باشید چرا همیشه به دنبال مسائل پوچ هستید

به این میگن حرف حساب
نقل قول
 
 
#31 +4 ماهان 02 دی 1391 ساعت 00:09
بهتر است به جای نگرانی برای سر درب نگران راهیابی به دانشگاه باشید چرا همیشه به دنبال مسائل پوچ هستید
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید