امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 03:09:25

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

بازرسي از واحدهای خدمات رایانه و تلفن همراه شهرستان

سه شنبه, 03 خرداد 1390 ساعت 10:45 کدخبر :1261
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمدرضا ابطحی

به منظور افزایش کیفیت خدمات و بالا بردن اطمینان خاطر خانواده ها، طرح پیشگیری از تخلفات رایانه ای و کاهش آنها  در سطح شهرستان خمینی شهر اجرا می شود و کلیه اعضا و فعالین این صنف مورد ارزیابی و نظارت قرار می گیرند.

 

مسعود خانی نائب رئیس اتحادیه رایانه، الکترونیک و تلفن همراه در این رابطه به فرصت آنلاین گفت: در حال حاضر 220 نفر عضو فعال و دارای پروانه کسب در سطح شهرستان وجود دارد که مشمول ارائه خدمات رایانه ای، الکترونیکی و تلفن همراه هستند. طبق شناسایی بازرسین اتحادیه حدود 100 عضو فاقد مجوز رسمی و قانونی برای فعالیت در سطح شهرستان می باشند.

وی با اشاره به اینکه آن دسته از واحدهای صنفی که نشان عضویت اتحادیه بر روی درب ورودی آنها نصب شده است دارای مجوز هستند افزود: جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از اطلاعات شخصی و خانوادگی، ارتقاء امنیت اجتماعی و برخورد با متخلفین و همچنین افزایش کیفیت خدمات ارائه شده از سوی این صنف، از کلیه همشهریان، خانواده ها، دانشجویان و دانش آموزان می خواهیم تا جهت دریافت خدمات مورد نیاز از مراجعه به افراد فاقد مجوز خودداری نموده و فقط به واحدهای صنفی دارای مجوز مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است این آرم توسط اتحادیه رایانه و الکترونیک و تلفن همراه شهرستان طراحی و صادر شده و هر گونه سوء استفاده از آن پیگرد قانونی دارد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید