امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 15:24:15

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

بزرگترین بیمارستان خمینی‌شهر به زودی تکمیل می‌شود
فرماندار:

بزرگترین بیمارستان خمینی‌شهر به زودی تکمیل می‌شود

سه شنبه, 10 تیر 1393 ساعت 13:02 کدخبر :7458
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مهم‌ترین اولویت و مشکل خمینی‌شهر تکمیل بیمارستان منظریه، بزرگترین بیمارستان این شهرستان بوده زیرا در حال حاضر با توجه به مشکلات مردم، نیازمند آن هستیم.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، فرماندارظهر دوشنبه در بازدید از بزرگترین بیمارستان شهرستان با بیان اینکه موضوع تکمیل بیمارستان منظریه موضوع حساسی بوده که سال€Œها مردم خمینی€Œشهر را رنج می€Œدهد، اظهار کرد: کمبود امکانات درمانی و پزشکی و پایین بودن تعداد سرانه تخت بیمارستانی از مهمترین مشکلات شهرستان است.
حقیقی تصریح کرد: بار ترافیک درمانی و پزشکی مردم شهرستان به دوش مراکز درمانی شهر اصفهان بوده و بیمارستان€Œهای الزهرا، کاشانی، چمران و خورشید اصفهان بیشترین ترافیک و تردد بیماران خمینی€Œشهری را به خود اختصاص داده€Œاند.
وی بیان کرد: نقل و انتقال این تعداد بیمار و همراه هزینه زیادی از نظر مالی و وقت و زمان و ترافیک شهری هم برای مردم خمینی€Œشهرو هم برای شهراصفهان به بار می آورد.
فرماندار افزود: تسریع در تکمیل، تجهیز و راه€Œاندازی بیمارستان منظریه برای مردم خمینی€Œشهر اثر زیادی داشته و با توجه به اینکه بیمارستان منظریه از طرح€Œهای مهر ماندگار به شمار می€Œرود، از محل بودجه€Œهای ملی در 2 دولت گذشته نیز بهره برد اما هم€Œاکنون این طرح باید در اولویت قرار گیرد و انتظار ما این است که تکمیل این بیمارستان در اولویت اقدامات وزارت راه و شهرسازی قرار گیرد.
حقیقی با تاکید بر اینکه تاخیر در تکمیل و عدم  اختصاص بودجه لازم سبب افزایش هزینه سالانه این طرح می€Œشود، گفت: اگر اعتبارات ملی و بودجه لازم برای این طرح تزریق شود، زمان تکمیل و راه€Œاندازی بیمارستان تسریع پیدا می€Œکند، در خواست ما تکمیل بیمارستان تا انتهای سال همزمان با دهه فجر است.
وی با بیان اینکه بیمارستان منظریه قابلیت دارد بعد از تکمیل، بیماران و مردم مناطق و شهرهای همجوار استان را زیر پوشش قرار دهد، اظهار کرد: راه€Œاندازی بیمارستان منظریه بار فشار ترافیک بیماران مراکز درمانی شهر اصفهان را کاهش می€Œدهد و اگر این بیمارستان یک روز هم زودتر افتتاح شده و به بهربرداری برسد، برای شهرستان و استان سودمند است.
فرماندار خاطرنشان کرد: با بهره€Œبرداری از این بیمارستان، مردم خمینی€Œشهر دیگر مجبور نیستند برای دریافت خدمات درمانی و پزشکی به شهر اصفهان مراجعه کنندو در خواست من از مسوولان وزارت راه و شهرسازی، تخصیص بودجه کامل بیمارستان است.

نظرات  

 
#1 0 مهمان 14 مرداد 1393 ساعت 06:44
همچین گفتی بزرگترین بیمارستان خمینی شهر که هر که نداند فکر می کند خمینی شهر حداقل ده تا بیمارستان دارد. یک شهید اشرفی هست که همه از اوضاع اون با خبر هستند و یکی هم بیمارستان ساعی که خرابش کرند و به همت خیرین انشاالله زودتر از بیمارستان منظریه ساخته بشه. ی
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید