امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 18:12:16

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

بیش از 40 عنوان کلاس در ترم تابستانه برگزار می شود
برنامه های تابستانه کانون امام خمینی(ره) تشریح شد:

بیش از 40 عنوان کلاس در ترم تابستانه برگزار می شود

شنبه, 17 خرداد 1393 ساعت 09:37 کدخبر :7375
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
در شهرستان خمینی شهر دو کانون فرهنگی تربیتی زیر نظر اداره آموزش و پروش فعالیت می کند.

یکی از آنها کانون امام خمینی(ره) است که کلاس های آن مخصوص دانش آموزان دختر و مادران برگزار می گردد. بر آن شدیم در آستانه اوقات فراغت و شروع فصل تابستان گفتگویی داشته باشیم با خانم رستمی مدیر این کانون.
مدیر کانون امام خمینی(ره) در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین گفت: نزدیک به دو سالست که محل کانون امام خمینی(ره) به ساختمان جدید واقع در منظریه منتقل شده است و حدود یک سال است که بنده مدیریت آن را عهده دار می باشم. در این کانون یک سال به سه ترم تقسیم می شود؛ چهار ماه اول سال تحصیلی (سه ماه پاییز و دی)، چهار ماه دوم (بهمن، اسفند، فروردین و اردیبهشت) و چهار ماهه سوم (خرداد و فصل تابستان). فعالیتهای این کانون در طول دو ترم اول انجام می شد ازجمله مراسم ختم قرآن به صورت سیار در مدارس، گفتمان دینی چه در مدارس چه در خود کانون ویژه مادران با حضور کارشناسان حوزوی، فعالیت کتابخانه و سالن مطالعه، مراسم مناسبتها، برپایی جشنواره غذا، برنامه جوانه ها ویژه سه پایه اول ابتدایی، انواع کلاسهای خلاقیت، زبان، رایانه و....
«رستمی» ادامه داد: لیست کلاسهای تابستانه کانون که با بیش از 40 عنوان کلاس متنوع تر از کلاسهای ترمهای قبلی است، از طریق اتوماسیون اداره آموزش و پروش روی کارتابل مدارس قرار می گیرد و همچنین از طریق پوستر و تراکت به اطلاع علاقمندان خواهد رسید. همچنین کانون آمادگی دارد تا در صورت به حد نصاب رسیدن این کلاسها را به صورت کارگاهی داخل مدارس برگزار کند مخصوصاً برای مدارسی که از کانون فاصله زیادی دارند.
وی تأکید کرد: مطمئن ترین جا برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان کانونهای فرهنگی تربیتی است که زیر نظر اداره آموزش و پرورش فعالیت می کنند. دیگر ویژگی کلاسهای این کانون تخفیف دار بودن کلاسهای آن نسبت به آموزشگاه های آزاد برای دانش آموزان، بسیجیان و خانواده فرهنگیان می باشد.
رستمی توصیه کرد: تعطیلات تابستانه دانش آموزان حدود 4-3 ماه یعنی یک سوم سال می باشد و انتظار می رود خانواده ها نسبت به این امر مهم اهتمام ورزند و نسبت به استعدادیابی فرزندان دلبندشان چه در این کانون یا در هر جای دیگر اقدام نمایند.
مدیر کانون امام خمینی(ره) در پایان درخواست کرد: از مسؤولان شهرستان انتظار داریم با این کانون همکاری لازم را نمایند بالاخص شهرداری که تقاضا داریم برای نصب تابلوهای تبلیغاتی همکاری کنند. در اینجا همکاری مدیران و مربیان پرورشی مدارس را می طلبد که به نحو مطلوب به دانش آموزان اطلاع رسانی کنند. امسال همکاری مدارس با کانون و استقبال دانش آموزان بهتر از سال قبل بوده و امیدواریم در آینده بهتر گردد.
لازم به ذکرست که کانون فرهنگی تربیتی امام خمینی(ره) واقع در منظریه، روبروی مسجد الزهرا(س)، کوی پرورش به شماره تلفن 33642298 و پایگاه اینترنتی به آدرس www.kanoon92.blogfa.com و سامانه پیامکی به شماره 30008085722312 آماده پذیرش انتقادات و پیشنهادهای شما می باشد.

نظرات  

 
#4 -1 اموزشگاه 03 تیر 1393 ساعت 09:25
سلام شما کانون میزنید آموزشگاه های آزاد خالی می کنید شما با این کار ضربه بزرگی به آموزشگاهها زدید کم کم این آموزشگاه ها جمع می شود تا مردم برای رفتن کلاسها آموزشی به اصفهان یا بیرون از خمینی شهر مراجعه کنند وسطح فرهنگی خمینی شهر پایین آید
نقل قول
 
 
#3 0 جهانی 19 خرداد 1393 ساعت 17:59
نقل قول معلم:
والا ما که آموزش پرورشی هستیم ابدا فعالیت کانون امام خمینی را تا به حال ندیده ایم. هیچ خبری در مدارس از وجود این کانون نیست

شاید به این دلیل که کانون دخترانه است.
نقل قول
 
 
#2 +1 عجبا 18 خرداد 1393 ساعت 18:03
مگه کانون اما خمینی هم داریم؟ ما که فقط کانون سلمان فارسی را می شناسیم!!!
نقل قول
 
 
#1 +3 معلم 17 خرداد 1393 ساعت 22:24
والا ما که آموزش پرورشی هستیم ابدا فعالیت کانون امام خمینی را تا به حال ندیده ایم. هیچ خبری در مدارس از وجود این کانون نیست
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید