امروزچهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397-- Wednesday Apr 25 2018

ساعت 14:47:01

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

بیمارستانی که مسوولان زیادی به خود دیده است!
در چند روز آینده وزیر راه از بیمارستان منظریه بازدید خواهد کرد؛

بیمارستانی که مسوولان زیادی به خود دیده است!

سه شنبه, 03 تیر 1393 ساعت 12:48 کدخبر :7434
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

مدیر کل راه و شهرسازی استان در گفتگو با خبرگزاری مهر از بازدید وزیر راه و شهرسازی از چندین طرح در استان خبر داد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، طی سفر عباس احمد آخوندی به اصفهان 22کیلومتر از جاده کمربندی خمینی شهر افتتاح خواهد شد. همچنین وی از بیمارستان منظریه نیز بازدید خواهد نمود.
به گزارش فرصت آنلاین، آخرین باری که وزیر راه از این طرح بیش از 20 ساله بازدید کرد اردیبهشت ماه سال گذشته بود. علی نیکزاد وزیر راه دولت دهم طی آخرین بازدیدش از این طرح ضمن اظهار شرمندگی از مردم  خمینی شهر به خاطر عدم تکمیل این طرح گفت: تا انتهای 6 ماهه اول سال جاری بیمارستان منظریه تکمیل و تحویل دانشگاه علوم پزشکی خواهد شد! گفتنی است بیمارستان منظریه در دوره دولت پنجم کلنگ خورده و اسکلت بندی شد اما پس از یک سال به حال خود رها گشت. سال 85 همزمان با سفر اول رییس جمهور وقت به خمینی شهر جزو مصوبات قرار گرفت اما تا سال 88 هیچ اقدام جدی در آن صورت نگرفت. تا اینکه در این سال با پیگیری های نماینده وقت عملیات مقاوم سازی آن شروع شد. تکمیل این طرح از جمله وعده های دولت نهم تا پایان دولت بود که محقق نشد. در طول دولت نهم و دهم وزیر راه و شهرسازی وقت بارها از این طرح بازدید کرد ه اند.

نظرات  

 
#1 0 مسعود فقیه ایمانی 06 تیر 1393 ساعت 18:47
به نظر من طرح بیمارستان منظریه از اول غلط بود

فرض کنید این بیمارستان افتتاح شود. آیا فکر کرده اید نیروی متخصص و پرستار آن را چگونه تامین می کنید؟
ما در کشور دچار کمبود شدید پرستار هستیم. البته پرستارهای حاضر هم طوری استثمار می شوند که انگیزه کار دلسوزانه برایشان نمانده است. پژشکان متخصص هم همیشه کار در اصفهان را ترجیح می دهند. جایی که مشتریان بیشتری داشته باشند.
پس مطمئن باشید تنها باید آوردن پزشکان سطح پاییان و پرستاران ضعیف می توانیم این بیمارستان را افتتاح کنیم.
و این یعنی افتتاح بیمارستان منظریه نتیجه ای ندارد جز افزایش کمیت و کاهش کیفیت خدمات درمانی. آیا می خواهید بیمارستانی افتتاح کنید که مردم را به کشتن بدهد؟
البته اگر این هزینه ای که برای این بیمارستان شد صرف تجهیز و نو سازی بیمارستانهای شهید اشرفی و ساعی می شد بسیار بهتر بود.
همینطور خوب بود اگر بیمارستانهای اشرافی و ساعی با هم تجمیع شده و به بیمارستان منظریه منتقل می شدند.
اما با طرح فعلی داشتن سه بیمارستان در شهر مساوی یک سوم شدن کیفیت خدمات آنها است.
از قدیم گفته اند
یک ده آباد به از صد شهر خراب.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید