امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 07:47:42

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سخنان مهم حجت الاسلام مکارم در دیدار بانماینده منتخب مردم:

تاکنون به شهر توجه لازم نشده و شما جبران کنید

دوشنبه, 15 اسفند 1390 ساعت 19:58 کدخبر :3781
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

به دنبال حمایت حجت الاسلام مکارم در دوره تبلیغات مجلس از محسن صرامی، وی پس از اعلام نتایج آرا، به اتفاق 4 تن از مشاورین خود با ایشان دیدار کرد. وی در این جلسه با اشاره به منش و روش خود و تاکید بر پایبندی اش به نظام ولایت فقیه، گفت: همانطور که در جلسات تبلیغاتی هم گفتم، منش و الگوی حرکتی بنده پیروی و تبعیت از چهارده معصوم (ع) به اضافه مردم می باشد.

صرامی ادامه داد: سعی می کنم با توکل به خداوند و توجه به خون پاک شهدا و حمایت همه دوستان و همکاران اهداف خود را محقق سازم. وی در ادامه با تاکید بر این نکته که همواره  سعی کرده ام برای دفاع از مبانی نظامی انقلاب از هیچ تلاشی فرو نگذارم و در این راه نیز از جان و مال خود گذشته ام، اظهار امیدواری کرد که بتواند به تعهداتی که به مردم داده عمل کنم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بهتر است اگر  به اصول و اهداف و مبانی اعتقاد نداریم، وظیفه خود را رها کنیم و از مسوولیت کناره گیری کنیم، مجددا اظهار امیدواری کرد که تنها رقیب مانده در صحنه انتخابات به رای مردم احترام بگذارد و همچون مابقی رقبای انتخاباتی نتیجه را بپذیرد و با احترام به حضور حداکثری مردم و شادابی آنها را موجبات بی اعتمادی به نظام را فراهم نیاورد و باعث ایجاد التهاب و نگرانی برای مردم نشود.

صرامی در ادامه در حضور حجت الاسلام مکارم و حاضرین گفت: من به شما اطمینان می دهم اشتباه دیگران را با اشتباه پاسخ گو نباشم و سعی خواهم کرد در حفظ آرامش شهر تلاش کنم و امیدوارم با رایزنی با بزرگان و معتمدین از ایجاد هر گونه التهاب در فضای شهر جلوگیری شود. نماینده منتخب مردم افزود: من معتقدم در انتخابات اخیر، پیروز اصلی این حماسه مردم هستند که به تفکر مردمی خود رای دادند و مرا انتخاب کردند. صرامی از حجت الاسلام مکارم خواست تا با کمک های خود از  بروز هر گونه انحراف جلوگیری کند و یاری نماید که همه در مسیر صحیح حرکت کنند.

محسن صرامی در ادامه افزود: در پی اطلاع رسانی رسانه ها مخصوصا صدا و سیما برای مردم اطمینان خاطری از نتیجه انتخابات به وجود آمده است و  ما نباید اعتماد مردم را دچار خدشه کنیم. وی بروز هر گونه حرکت نادرست از طرف مقابل را آسیبی به جایگاه جبهه پایداری و اصولی گرایی دانست.

صرامی همچنین از حجت الاسلام مکارم خواست اگر هر زمان شاهد عملی از من بودید که با مسائل دینی و مذهبی مغایرت دارد، تذکر بدهید تا از تریبون های رسمی به اشتباه خود اعتراف کنم.

در ادامه این دیدار صمیمانه حجت الاسلام مکارم با تاکید بر اینکه وظیفه ما در قبال آرمان های امام و شهدا و نظام این است که نسبت به آن ها بی تفاوت  نباشیم، خطاب به محسن صرامی گفت: بنا بر وظیفه ای که داشتیم به این نتیجه رسیدیم که از شما حمایت کنیم که در این رابطه بعضی از دوستان نقدهایی را  به این حقیر وارد کردند و از من خواستند تا به این صحنه وارد نشوم. وی در ادامه مجددا به احساس وظیفه خود در قبال امام و شهدا اشاره کرد و گفت:  از ما گذشته است که به خاطر هوای نفس وخواهش های نفسانی دست به این اقدام بزنیم بلکه با شناختی که از شما داشتم به وظیفه خود عمل کردم و هیچ انتظاری از شما دوست و برادر عزیز ندارم. حجت الاسلام مکارم در ادامه رو به نماینده منتخب خود گفت: فقط جان شما و جان شهدا، جان شما و جان رهبری و این مردمی که با خلوص نیتشان نشان دادند که نیاز به خدمت دارند. وی خدمت به ملتی را که به اسلام به عنوان عالی ترین دین در جهان، خدمت و برای اسلام در صحنه انقلاب حاضر شده اند را عبادت خواند.

حجت الاسلام مکارم با اشاره به جایگاه مذهبی و انقلابی خمینی شهر گفت: تا کنون توجه لازم به خمینی شهر نشده و من از شما می خواهم با پایبندی به اصول نظام و ولایت فقیه به مردم خدمت کنید.

وی حماسه و حضور مردم را در انتخابات یک لطف الهی دانست و با تاکید بر اینکه قطعا اگر خلوص باشد خداوند کمک می کند و جای نگرانی نیست، افزود:  من در جلسات مختلف گفته ام که با شما در زمان جنگ همرزم بودم و حالا هم آماده هر گونه همکاری و خدمت به شما هستم.

در انتهای این دیدار هدایت معاون اسبق آموزش و پرورش شهرستان نیز گفت: انتخابات تمام شد و آنچه ما به دنبال آن بودیم اتفاق افتاد. ما در واقع به دنبال آن بودیم که مقام معظم رهبری از ما راضی باشد آرامش لازم را برای ایشان مهیا نماییم. وی آرا محسن صرامی را آرایی صحیح و سالم دانست و گفت: یکی از مزایای حضور محسن صرامی به عنوان یک کاندیدای جوان در صحنه انتخابات، افزایش حداقل 20 هزار رای به مجموعه آرا و حضور حداکثری مردم بود که مورد نظر مقام معظم رهبری نیز می باشد.

هدایت افزود: در آخرین ساعات روز جمعه 12 اسفند، ما پس از اعلام نتایج گفتیم که رقابت تمام شده و رفاقت آغاز شده است. وی مبنای حرکتشان را اخلاق کریمانه خواند و گفت: هنر اصلی این دوره از انتخابات افزایش خوش بینی مردم به نظام ولایی بود. وی افزود: اگر این گونه حرکت کنیم محسن صرامی برای دوره بعدی هیچ نیازی به ستاد و تبلیغات ندارد و عمل و خدمت و رفتار وی مبنای تبلیغات برای دوره بعد می شود.

وی با اشاره به اعتراض نماینده مردم به نتایج انتخابات گفت: اعتراض حق قانونی کاندیداهاست ولی منطق حکم می کند که به شعور و انتخاب و رای مردم احترام گذاشته شود و باید به این نتیجه با تواضع نگاه کنیم. وی از دلسوزی، همراهی و توجه حجت الاسلام مکارم تشکر کرد و گفت: ما راضی به آزردگی خاطر شما نبودیم و دوستان باید دقیق تر و منصفانه تر به گفتار و رفتار خود توجه کنند.

گزارش تصویری این دیدار رادر این لینک ببینید.

نظرات  

 
#13 0 سمیه 20 اسفند 1390 ساعت 18:15
سلام چرا نظر مرا ننوشتید ؟شما که ادعای بی طرف بودن دارید وشغلتان اقتضای بی طرف بودن میکند.
نقل قول
 
 
#12 0 خوب 20 اسفند 1390 ساعت 15:49
سيد جواد ابطحي فقط
نقل قول
 
 
#11 0 محمد92 20 اسفند 1390 ساعت 08:54
و من هم به نوبه خود به آقاي صرامي تبريك مي گم و از ايشون مي خوام هميشه در رفتارشان ميانه رو باشند وهدفشون خدمت ، پيشرفت و توسعه شهرمون باشه ,,,,,,,,,,,,,, و حمايت آقاي مكارم را خراب نكنند.
يه انتقادي هم كه داشتم اينه كه ارزش ها را فداي اهدافشان نكنند (مانند شعار انتخاباتي يه صلوات ...)
نقل قول
 
 
#10 0 دوستدار فرهتگ 20 اسفند 1390 ساعت 00:45
ضمن تبریک به آقای صرامی بگویم که هر چند من به مهندس پورکاظم رای دادم ولی به ایشان نیز احترام می گذارم و تا چهار سال نماینده شهر محسوب می شود و مطمئن باشد از حمایت ما هم برخوردار است
نقل قول
 
 
#9 +1 هادی حداد 18 اسفند 1390 ساعت 18:17
من نیز انتخاب شایسته آقای صرامی (دبیر زیست با اخلاق خودم در دبیرستان سما در سال 82 )را به ایشان و مردم عزیز خمینی شهر تبریک عرض می کنم .امیدوارم در مسئولیت سنگین خود در 4 سال آینده موفق باشد. برای سلامتیش یه صلوات بفرست....
نقل قول
 
 
#8 0 امير ا 17 اسفند 1390 ساعت 14:25
با سلام.جناب سعيده نظر شما چه ربطي به نظر من داره . من اعتقادم اينه كه نماينده سوپرمن نيست كه بتونه به تنهايي مشكلات شهر را حل كنه .چه جواد باشه چه محسن.نظر من اينه كه چرا بعضي از دوستان حزب الهي به راحتي وبدون هيچ دليلي مخالفين يك كانديد خاص را بي بصيرت مي نامند .همين.
نقل قول
 
 
#7 0 مهرابی خوزانی 17 اسفند 1390 ساعت 12:19
سلام
با تشکر از سایت فرصت
بنده هم به آقای صرامی رای دادم
ولی هر انسانی در وجود خودش نقص هایی دارد
امیدوام ایشان بدون ایجاد تشنج و اصطکاک و در جهت مصلحت مردم قدم بردارند
فعالیت ایشان در آموزش پرورش مثبت بود ولی به ایشان عرض میکنم فردا که وزد باد مهرگان بر من و تو .......................
با آرزوی موفقیت
نقل قول
 
 
#6 0 unknown 16 اسفند 1390 ساعت 21:27
سلام
دوستان شایعاتی مبنی بر اعتراض سید محمد جواد ابطحی شنیده میشه
امیدوارم هر اتفاقی قراره بیفته به نفع شهرمون باشه
بخدا دیگه حوصله ............... و 4 سال خصومت و کینه رو نداریم

الخیر فی ماوقع
نقل قول
 
 
#5 0 سعیده 16 اسفند 1390 ساعت 17:42
چهار سال دیگر صبر کن امیر
چهار سال پیش هم بهت گفتم صبر کن امیر
جوجه را آخر پاییز می شمرند
من طرفدار سیدجواد نیستم. رأی من محسن است اما از آنهایی نیستم که یک نفر را تا عرش بالا ببرم و دیگر بار چنان به زمینش بکوبم که ...
صلوات من 3 سال دیگر خواهد بود اگر محسن شهرم را آباد کند.
نقل قول
 
 
#4 0 محسن22 16 اسفند 1390 ساعت 09:23
آقای صرامی فقط این حرفها که قبل از رای اوردنت زدی و ایت حرفها که حالا زدی را یادت باشه.... نکنه خدای نکرده بعد 4 سال هیچ کاری برا این شهر و مردمش نکرده باشی که خدای نکرده اونوقت این مردم که بهت رای دادند روی پل صراط جلوت را بگیرند...حالا بهت گفتم که نگی نگفتی....... یا علی
نقل قول
 
 
#3 0 امیر ا 16 اسفند 1390 ساعت 08:34
با سلام.یکی از از اشکالات بعضی از دوستان حامی آقای سید جواد ابطحی اینه که فکر می کنند هر کی مثل اونا فکر نکه ضد دین واسلام و ولی فقیه است.چشمها را باید شست و جور دیگر باید دید. محسن و حاج آقا مکارم از بچه های حزب الهی و بسیجی و تابع محض ولی فقیه هستند ولی متاسفانه خیلی مورد هجمه تعدادی از دوستان حزب الهی قرار گرفته اند.
نقل قول
 
 
#2 0 رضایی آدریانی 16 اسفند 1390 ساعت 04:49
میترسم وقت پست دادن که باشه به حامیانشون بگند یه صلوات بفرستید
نقل قول
 
 
#1 0 سیدمجتبی دیباجی 15 اسفند 1390 ساعت 22:54
از جناب آقای سیدحسام ابطحی به خاطر پوشش سریع اخبار شهرستان کمال تشکر را داریم به حق ایشان فردی بسیار دلسوز وفداکار وبی طرف هستند به امیدموفقیت روز افزون ایشان از درگاه خداوند متعال
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید