امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 05:35:40

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تجلیل از پیشکسوت خمینی شهری در صنعت سنگ کشور در جشنواره پیشکسوتان استان

تجلیل از پیشکسوت خمینی شهری در صنعت سنگ کشور در جشنواره پیشکسوتان استان

سه شنبه, 13 اسفند 1392 ساعت 14:04 کدخبر :7078
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
شب گذشته شانزدهمین جشنواره تجلیل از پیشکسوتان ، نخبگان و چهره های شایسته صنعت ،معدن و هنر اصفهان از جمله ابوالقاسم سرتیپی با حضور شخصیتهای مختلف از جمله استاد جمشید مشایخی ،حسین خواجه امیری ووحدت از پیش کسوتان سینما کشور در محل سالن همایش دانشگاه صنعتی برگزار شد.

به گزارش خبر نگار فرصت در  ابتداء این مراسم ابوالقاسم سرتیپی پیشکسوت صنعت سنگ استان و کشور با  اشاره به جایگاه وظرفیتها خمینی شهر  مخصوصا جایگاه اقتصادی و صنعتی حوزه تولید سنگکشور واستان  از تاسیس بنیاد خیریه امید  در خمینی شهر خبر داد.
در این مراسم نماینده مردم خمینی شهر ، استاندار اصفهان ، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان به ترتیب سخنرانی نمودند. .
در این مراسم مسئولین استان از جمله دادستان عمومی و انقلاب استان ،مدیران کل صنعت معدن تجارت،سازمان تامین اجتماعی ، صدا وسیما مرکز استان ، کار وتعاون و رفاه اجتماعی، سازمان شرکت شهرکها و اتاق بازرگانی وخانه صنعت ومعدن وتجارت استان وتعداد زیادی از فعالین بخش های مختلف صنعتی و تجاری ، اقتصادی استان به همراه خانواده های خود حضور داشتند .
فرماندار، شهردار ،رئیس شورای شهر  واعضای شورای شهر خمینی شهر  وتعدادی از مسئولین شهرستان از جمله مدعوین این مراسم بودند.
 لازم بذکر خبر تکمیلی این مراسم در روزهای آینده منشتر خواهد شد .

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 م حیدری 17 اسفند 1392 ساعت 09:53
برنامه فوق العاده بود .. سرفرازی و غرور خمینی شهر در نخبه پروری به تایید همه ی مقامات کشور و استان رسید
گروه موسیقی قوی و بیان شیوای ابولقاسم سرتیپی در معرفی خمینی شهر سهم بسزایی داشت
گروه موسیقی نو تاسیس امید بویژه خواننده آن ( مجتبی صالحی ) برنامه فوق العاده ای اجرا ء کردند که تشویق حاضران را برانگیخت . خاصه اینکه در حضور استاد آواز ایران " ایرج " و علی جهاندار ، غرورمندانه و با صلابت برنامه ی خودشان را اجرا نمودند
حضور همه ی مقامات خمینی شهر از نماینده محترم تا فرماندار و شهردار و اعضای شورای شهر و روسای سایر ادارات نیز تحسین کننده بود تا نشان دهند که از نخبگان صنعت و هنر و فرهنگ حمایت ویژه خواهند کرد ...
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید