امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 22:25:35

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تعطیلي پنجشنبه ها در خميني شهر در مرحله بررسی كارشناسي است

چهارشنبه, 29 آذر 1391 ساعت 08:56 کدخبر :4804
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مدير كل بحران استان گفت: تعطیلی پنجشنبه ها در خميني شهر و ديگر شهرهاي مجاور مركز استان، در دست بررسي مي باشد و در جلسه آینده شورای مدیریت بحران مطرح و پیگیری خواهد شد.

منصور شیشه فروش در گفتگو با خبرنگار فرصت اظهار داشت: زیرساختهای این طرح در فرمانداری شهرستانهای پیشنهاد دهنده در حال بررسی است و شهرستانهای نزدیک به شهر اصفهان نیز طرح تعطیلی پنجشنبه ها را به شورای مدیریت بحران پیشنهاد کرده اند كه در صورت تصويب اجرا خواهد شد.

وي با اشاره به تأثیرات چشمگیر تعطیلی پنجشنبه ها بر کاهش آلودگی هوای شهر اصفهان گفت: گزارش اداره کل هواشناسی استان نشان می دهد که تعطیلی پنجشنبه ها از عوامل کاهش آلودگی هوا در چند ماه اخیر بوده است.

مدیر کل حوادث غیر مترقبه استان اصفهان گفت: هر ساله در فصول پاییز و زمستان شاهد پدیده وارونگی دما در شهرهای صنعتی و پرجمعیت از جمله شهر اصفهان و خمینی شهر و شهرستانهای اطراف هستیم و این مسئله اداره کل هواشناسی و محیط زیست را به اتخاذ تدابیری که به کاهش آلودگی های به وجود آمده کمک کند وادار می نماید. وي افزود: گزارشات اداره کل هواشناسی استان از شش پنجشنبه تعطیل نشان می دهد که میزان تمرکز آلاینده های خودرویی در این روزها کاهش چشمگیر داشته است. وی خاطرنشان کرد: کنترل ترافیک با اجرای طرح زوج و فرد و نیز کنترل صنایع و همکاری شهروندان به اضافه تعطیلی پنجشنبه ها در شهر اصفهان تأثیرات خوبی بر کاهش آلودگی داشته است.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید