امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 19:16:20

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تقویت تعاونی ها مشکلات اقتصادی کشور را برطرف می کند

تقویت تعاونی ها مشکلات اقتصادی کشور را برطرف می کند

سه شنبه, 06 اسفند 1392 ساعت 13:14 کدخبر :7045
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از ایرنا، رییس مجمع نمایندگان استان در جلسه مشترک هیأت مدیره اتاق تعاون با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به توان بالقوه بخش تعاون، با توسعه و تقویت تعاونی ها علاوه بر حل مشکلات اقتصادی استان می توان برای رفع مشکلات اقتصادی کشور اقدام کرد.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: قانون تعاون بسیار خوب تدوین شده ولی انحرافاتی در اجرای قانون وجود داشته که حتی با سیاست های اصل 44 قانون اساسی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری مغایرت داشته و باید برای اجرای صحیح قوانین اقدام کرد.
عباس حاج رسولی ها رییس هیأت مدیره اتاق تعاون نیز گفت: اگر بخواهیم به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی عمل کنیم باید تقویت تعاونی ها را مد نظر داشته باشیم و با انجام این کار بار سنگینی از شانه دولت برداشته می شود.
در این جلسه اعضای هیأت مدیره اتاق تعاون استان به بیان مشکلات فراروی بخش تعاون پرداختند و به مواردی از جمله شیوه ناعادلانه اخذ مالیات بر ارزش افزوده از تعاونی ها، عدم اعتقاد مدیران دولتی به بخش تعاون، عدم اجرای قوانین حمایتی از بخش تعاون از جمله تخفیف در میزان حق بیمه سهم کارفرما و مالیات تکلیفی اشاره کردند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید