امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 06:45:11

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

توزیع سی دی های گروه عمو خندون در سراسر کشور

سه شنبه, 24 اسفند 1389 ساعت 12:18 کدخبر :621
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

 

گروه هنری کودک و نوجوان عموخندون که به همت هنرمندان شهرستان تشکیل شده است، موفق شد سری اول جنگ شادی این گروه را که با همکاری اداره ارشاد و روابط عمومی شهرداری در سینما فرهنگ اجرا شد جهت نمایش در شبکه خانگی، در سراسر کشور توزیع کند. محمد جواد قدیری مجری این گروه در این باره به خبرنگار فرصت گفت: با حمایت خانواده ها و استقبال کودکان خمینی شهر

  توانستم در اسفندماه سال گذشته برنامه کودک با عنوان جنگ شادی عموخندون را برگزار کنیم و پس از آن، امتیاز این برنامه به مؤسسه سینمایی پرده نقرهای تهران واگذار شد و در آذرماه سالجاری، این جنگ در همه ویدئوکلوپها و سوپر مارکتهای کشور توزیع گردید که باعث افتخار گروه هنری کودک و نوجوان عموخندون و شهرستان است.
وی با بیان اینکه هدف از این برنامه شناخت پتانسیلهای کودکان و توانمندی هنرمندان در شهرستان بود افزد: انشاءا... در آیندهای نزدیک برنامهای سینمایی با همکاری مؤسسه پرده نقره ای در خمینی شهر ضبط و در سراسر کشور پخش خواهد شد.
قدیری اضافه کرد: ضمناً با توجه به اینکه فعالیت حرفهای در حوزه کودک و نوجوان در شهرستان کمرنگ شده بود گروه هنری عموخندون مصّر بود که این برنامه در خمینی شهر اجرا شود. وی در پایان از فرمانداری، اداره ارشاد، شهرداری و آموزش و پرورش به خاطر همکاری در این امر تشکر کرد.

 

نظرات  

 
#2 0 مهمان 24 شهریور 1393 ساعت 20:33
سلام عمو خیلی دوستت دارم شبی که در زمین بغل پارک باغبان برنامه اجرا من انجا بودم وحسابی شاد شدم چون ظهر انروز مامان بابام برای اعتیاد بابام دعواکرده بودن من انروز در امامزاده سید ابراهیم خیلی گریه کردم خلاصه من از شما تشکر میکنم خداحافظ
نقل قول
 
 
#1 +1 ثمین 12 شهریور 1393 ساعت 14:04
عاشقققققققققققق قققققققتم عمو خندون
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید