امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 10:44:48

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

جلسه دانشجویان و نخبگان شهر با فرماندار

سه شنبه, 24 اسفند 1389 ساعت 12:23 کدخبر :622
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمد رضا ابطحی

 

پس از سالها اولین جلسه اختصاصی تعدادی از جوانان، دانشجویان و طلاب با فرماندار خمینی شهر به منظور بررسی مشکلات شهر برگزار شد.
در این جلسه دو ساعته، دانشجویان جوان منتخب شهر به بیان دغدغه های خود در حوزه‌هاي مختلف فرهنگی و اجتماعی پرداختند که از جمله می توان بدين موارد اشاره كرد:

مشکل حل نشده کمربندی خمینی‌شهر، عدم برنامه ریزی مدیریتی در امور اجرایی، تعویق در اجرای مصوبات ریاست جمهوری و استانداری، عدم نشاط اجتماعی در حوزه های فرهنگی، پایین بودن سرعت اینترنت و مشکلات واختلالات تلفن همراه، آلودگی هوا و محیط زیست، ساخت و سازهای غیر مجاز و تخریب باغات مناطق کشاورزی.
در اين جلسه، یکی از دانشجویان در انتقاد از مسؤولین شهرستان گفت: ما انتظار داشتیم بعد از حادثه پارک پیروزی، در برخورد و جلوگيري از ورود کامیون مخصوصاً تریلرهای حمل کوپ سنگ شدت عمل بیشتری نشان داده شود ولی متأسفانه از آن زمان تاکنون هنوز در شهرک منظریه و محل شاهد عبور کامیونهای سنگ‌کش هستیم.
عدم تدوین برنامه چشم‌انداز فرهنگی خمینی شهر نيز از مسائل مهم مورد اشاره افراد حاضر در اين نشست بود.
پس از سخنان مدعوين، فرماندار خمینی شهر ضمن استقبال از برگزاری چنین جلساتي گفت: تعامل جوانان و دانشجویان و طلاب جوان با مسؤولین شهرستان باعث خواهد شد تا علاوه بر توجیه و آگاه‌سازی نسبت به مشکلات شهرستان، از نظرات آنها در بهبود امور شهرستان استفاده شود. وی از ارائه هر گونه راهکار عملی و اجرایی برای حل مشکلات شهرستان استقبال و آمادگی خود را برای ادامه برگزاری اينگونه جلسات اعلام نمود.


افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید