امروزشنبه, 10 خرداد 1399-- Saturday May 30 2020

ساعت 00:44:45

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

خیرین خمینی شهر تا کنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مرکز درمانی تحقیقاتی رسول اکرم (ص) هزینه کرده اند
پروفسور میردامادی در برنامه هشت بهشت:

خیرین خمینی شهر تا کنون بیش از 17 میلیارد تومان برای مرکز درمانی تحقیقاتی رسول اکرم (ص) هزینه کرده اند

یکشنبه, 11 اسفند 1392 ساعت 12:32 کدخبر :7069
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
تا کنون 50هزار مترمربع زمین و بیش از 17 میلیارد تومان اعتبار توسط خیرین خمینی شهر برای احداث مرکز درمانی تحقیقاتی حضرت رسول اکرم (ص) اختصاص یافته است.

 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، پروفسور سید ریحان میردامادی شب گذشته در برنامه هشت بهشت شبکه  استان اصفهان با اعلام این مطلب گفت: تا 2 ماه آینده اولین طرح تحقیقاتی در زمینه "نقص خلقت" در این مرکز تحقیقاتی آغاز خواهد شد.
این استاد دانشگاه های سیدنی و تهران افزود: این مرکز درمانی تحقیقاتی و آموزشی تا 500 سال آینده جوابگوی نیازهای درمانی  تحقیقاتی خواهد بود.
پروفسور میردامادی در این باره ادامه داد: این اولین مرکزی است که در کشورهای اسلامی با این مشخصات پایه ریزی شده است.
گفتنی است در برنامه هشت بهشت که هر شب از شبکه اصفهان پخش می شود تا کنون افراد زیادی از خمینی شهر دعوت شده اند که از جمله آنها می توان به پروفسور جعفری استاد دانشگاه های آلمان، خانواده شهید دکتر شریفیان جانباز و متخصص مطرح پوست و مو، دکتر نورایی استاد تاریخ دانشگاه اصفهان و دکتر کندری پزشک متخصص گوش و حلق و بینی و...اشاره کرد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 هاشم کریمی 25 دی 1393 ساعت 08:36
باعرض سلام وادب واحترام خدمت آقای دکترمیردامادی خدابشما جزای خیرعنایت کند انشالله دراین کاربزرگ که شروع نموده ای موفق باشی.ومایه افتخار خمینی شهر وکشورهستی .اجرکم عندالله
نقل قول
 
 
#1 0 انجمن 12 اسفند 1392 ساعت 16:48
مدیریت محترم سایت وزین فرصت

مراتب تقدیر و سپاس خود و سایر موسسان انجمن خمینی شهریهای مقیم تهران را از اقدام ارزشی و با درایت شما در اطلاع رسانی فعلی و انشااله درصورت صلاحدیدتان اطلاع رسانی در نشریه و سایت، اعلام داشته و قطعا از طرق مختلف مراتب تشکر از خادمان مردم در فرصت را به اطلاع شهردار محترم و اعضای شورای اسلامی می رسانیم. انشااله با همکاری شما دوستان بتوانیم در راستای تحقق اهداف که همان خدمت به مردم عزیز شهرمان و به یاری خدا رفع ابهامات فرهنگی که در هجمه ای رسانه ای و ناجوانمردانه به نام خمینی شهر رخ داده است، نقش بسزایی داشته باشیم.التماس دعا
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید