امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 05:29:19

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

دانشجویان به مهمانی آلاله ها دعوت شدند
افطاری ساده و صمیمی دانشجویان خمینی شهری در گلزاری شهدای امامزاده سید محمد(ع)؛

دانشجویان به مهمانی آلاله ها دعوت شدند

شنبه, 04 مرداد 1393 ساعت 10:53 کدخبر :7539
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
همزمان با بیست و پنجم ماه مبارک رمضان انجمن دانشجویان خمینی شهری دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی به همراه انجمن دانش پژوهان جوان در گلزار شهدای آستان امام زاده سید محمد (ع) اقدام به برگزاری برنامه ای با عنوان «مهمانی آلاله ها» کرد.

به گزارش خبرنگار فرصت، در حالی که چندی است رسم افطاری های مسرفانه، پر هزینه و تشریفاتی باب شده است و این رسم حتی صمیمت و سادگی سفره های دانشجویی را نشانه رفته است، دانشجویان خمینی شهری دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی و انجمن دانش پژوهان جوان در اقدامی متفاوت و جدید ضیافت افطاری ساده ای همراه با برنامه های متنوع و مرتبط برگزار کردند.
این برنامه با دعوت خواهی از دانشجویان شهرستان خمینی شهر با ارسال دعوت نامه کتبی در فضایی معنوی در جوار قبور شهدا همراه با برنامه هایی چون همخوانی گروه تواشیح نور الانوار، گروه سرود اشاره ناشنوایان و همچنین خطابه خوانی دو کودک دوقلو صورت گرفت. افزون بر این حرف های صمیمی یک پدر شهید که خطاب به دانشجویان با چشمانی خیس و لحنی آرام روایتگر سادگی زندگی فرزندش و سایر شهدا بود همراه با نسیم تابستانی در گلزار حس و حال معنوی و تاثر برانگیزی بر جو برنامه حاکم کرد.
این برنامه با نماز جماعت همراه بود و در آخر دانشجویان روزه دار با افطاری ساده و صمیمی و کم هزینه که اشاره ای به زندگی با قناعت و ساده شهدا داشت روزه خود را افطار کردند.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید