امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 16:07:04

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

دانشگاه آزاد اسلامي، دانشگاهي عظيم، پر ثمر و تاثير گذار شده است
آیین بزرگداشت ربع قرن تلاش و بالندگي در دانشگاه؛

دانشگاه آزاد اسلامي، دانشگاهي عظيم، پر ثمر و تاثير گذار شده است

چهارشنبه, 31 اردیبهشت 1393 ساعت 09:27 کدخبر :7326
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به مناسبت بيست و پنجمين سالگرد تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر آیين بزرگداشتي در راستاي ربع قرن تلاش و سازندگي در دانشگاه با حضور مسوولان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در اين مراسم كه جمع كثيري از دانشجويان، كاركنان، اساتيد و مديران اجرایی و مسوولان ارشد استان اصفهان حضور داشتند، دکتر مجلسی ریيس دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر گفت: دانشگاه با هديه يك ميليون توماني حضرت امام و حمايت همه جانبه حضرت آيت ا... هاشمي رفسنجاني به چنين جايگاه عظيمي نائل شده و بر تارك ايران اسلامي به عنوان دستاورد علمي نظام و انقلاب مي درخشد.
نماينده ولي فقيه و امام جمعه خميني شهر با اشاره به سالروز تاسيس دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامي دانشگاهي عظيم، پرثمر و تاثير گذار است كه در زمينه هاي مختلف مايه افتخار شده است.
آیت اله رحيمي، هديه خدا به آدم را لباس علم برشمرد و افزود: اساس نظام آفرينش بر علم است و محدوده علم جهان هستي و رسالت بزرگي بر دوش شما دانشگاهيان به عنوان پرچم داران علم و پژوهش نهاده شده است.
وی با اشاره به جمله ‹‹ العلم مفتاح كل خير و الجهل مفتاح كل شر ›› تمام گرفتاري انسان را نشات گرفته  از جهل آدمي دانست و خاطر نشان كرد: علم كليد هر خيري است و پيشرفت انسان در پرتو علم و اعتقاد اوست.
در ادامه این مراسم كه فرماندار شهرستان، نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي و روساي ادارات و سازمان ها نیز حضور داشتند از كاركنان پيشكسوت، رزمنده و خانواده شهداي كارمند با اهدای لوح سپاس تقدير به عمل آمد و با حضور دانشجويان، كيك يادبود 25 سال تلاش و سازندگي در واحد خميني شهر رونمايي و برش داده شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید