امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 18:14:57

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

دانشگاه آزاد اسلامی با هدیه امام راحل به بزرگترین دانشگاه جهان تبدیل شده است

دوشنبه, 20 آبان 1392 ساعت 13:07 کدخبر :6356
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
رییس دانشگاه آزاد خمینی شهر در جمع روسای دانشگاه های آزاد منطقه 4 به ایراد سخنانی پرداخت.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل ازروابط عمومی دانشگاه آزاد، دکتر مجلسی گفت: اقداماتی درباره اجرایی شدن پوشش اسلامی، حجاب و عفاف، اسلامی کردن دانشگاهها و تفکیک جنسیتی صورت گرفته و در جهت عملی شدن تعالیم اسلامی و رسیدن به اهداف متعالی، برنامه های جامع و کاملی در راستای چشم انداز دانشگاه تدوین شده است.
رییس منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با اشاره به هدیه امام خمینی (ره) به دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه با هدیه یک میلیون تومانی امام خمینی (ره) اکنون به بزرگترین دانشگاه جهان تبدیل شده و در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و علمی و آگاهی مردم نقش به سزایی داشته است .
محمد مهدی مظاهری در جمع روسای دانشگاه های آزاد منطقه 4 افزود: این منطقه با بیش از 120 هزار دانشجو، رسالت خطیری بر عهده دارد و مسوولان دانشگاه بر ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش اهتمام ویژه ای داشته باشند.
وی موفقیت منطقه4  در فعالیت های پژوهشی و کسب رتبه های برتر کشوری را مرهون حضور اساتید برجسته در مجامع مختلف علمی و مدیران موفق در دانشگاه های منطقه دانست.
رییس منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اخلاق به عنوان مهمترین عامل در تنظیم روابط میان انسان ها از اهمیت بسیاری برخوردار است و در عملکردها، رفتارها و تصمیم گیری ها نقش تعیین کننده ای دارد.
وی، مسوولیت و مدیریت را در اسلام سنگین خواند و بیان کرد: خداوند در هنگام عدالت گستری دولتمردان، برکات و فیوضات خود را فزونی می بخشد.
وی ادامه داد: تکبر، خود شیفتگی، حسد ورزی و تهمت زنی از خصال نکوهیده مدیران در نظام اسلامی است و کارگزاران در تمام سطوح مدیریتی باید به امور دینی و فرهنگی توجه خاص داشته باشند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید