امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 23:17:29

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

دانشگاه آزاد خمینی شهر از مطرح ترین دانشگاه های کشور در حوزه فنی و مهندسی است

دانشگاه آزاد خمینی شهر از مطرح ترین دانشگاه های کشور در حوزه فنی و مهندسی است

پنجشنبه, 08 اسفند 1392 ساعت 11:38 کدخبر :7058
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
رییس دانشگاه آزاد چهارشنبه در نشست مطبوعاتی هیات رییسه دانشگاه آزاد اسلامی گفت: این دانشگاه در سال 67 تاسیس شده است و از آن زمان تا کنون سیر صعودی را طی می کند.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از مهر، دکتر مجلسی با بیان اینکه اکنون بیش از 450 واحد دانشگاهی آزاد در کل کشور  و 5 واحد در خارج از کشور وجود دارد، افزود: هدف ما توسعه و ارتقای علمی و پژوهشی این دانشگاه بوده است و بر این مبنا حدود 15 رشته در مقطع کارشناسی ارشد را به تصویب رساندیم و امیدواریم تا خرداد 93 این تعداد را به 20 رشته افزایش دهیم.
وی با بیان اینکه 25 سال از عمر دانشگاه واحد خمینی شهر می گذرد، گفت: این دانشگاه در طول این مدت فراز و نشیب بسیاری را پشت سر گذاشته اما با تلاش روسای وقت دانشگاه بر آنها غلبه کرده است به گونه ای که اکنون یکی از دانشگاه های مطرح کشور به ویژه در حوزه فنی مهندسی است.
مجلسی ادامه داد: دانشگاه آزاد خمینی شهر 50 رشته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دارد و حدود 25 رشته نیز در شورای گسترش استان به تصویب رسیده و امیدواریم با پیگیری های لازم این رشته ها در وزارت علوم نیز تصویب و تعداد رشته های کارشناسی ارشد و دکترا بیشتر شود.
رئیس دانشگاه‌آزاد خمینی‌شهر درهمین رابطه گفت: مقطع دکترای رشته برق قدرت در دانشگاه‌ آزاد خمینی‌شهر با تصویب وزارت علوم به زودی راه‌اندازی می‌شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید