امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 03:25:57

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در آینده نزدیک ریئس جدید اداره ارشاد شهرستان معرفی می شود

سه شنبه, 19 فروردین 1393 ساعت 11:56 کدخبر :7180
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
معاون اداره مالی اداره کل ارشاد استان اصفهان گفت:در آینده نزدیک توافق لازم برای انتخاب مدیر جدید ارشاد شهرستان انجام می گیرد و رییس جدید معرفی خواهد شد.


  اصغرمختاری صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار فرصت با تاکید بر اینکه با تلاش کارکنان اداره ارشاد شهرستان کلیه وظایف و فعالیتهای اداره ارشاد شهرستان طبق معمول و روال در حال اجراست گفت: هیچ خلاء و کوتاهی در انجام امور ارباب رجوع به وجود نیامده است و امور اداری و قانونی روال طبیعی خود را طی می کند .
 وی تصریح کرد: کلیه امور و فعالیتهای روزمره اداره ارشاد شهرستان خمینی شهر زیر نظر اداره کل ارشاد استان اصفهان در حال پیگیری و اجراست.
مختاری با تاکید براینکه تاخیر چند روزه در انتخاب مدیر ارشاد شهرستان کاملا طبیعی است گفت: تلاش مسئولین اداره کل ارشاد استان این است با توافقات انجام شده با مسئولین شهرستان تا هفته آینده تکلیف مدیریت اداره شهرستان مشخص ومدیریت جدید رسما معرفی شود.
معاون اداری و مالی اداره کل استان افزود: تلاش ما این است از گزینه های مطرح شده فرد انتخاب شده با حکم مدیریت و ریاست وارد شهرستان شود ، یکی از علت های تاخیر این بوده که مسئولین درخواست عدم معرفی سرپرست را داشته اند.
 مختاری تصریح کرد: برای مسئولیت اداره ارشاد شهرستان گزینه ای مختلف از بومی و غیر بومی در حال گزینش و برسی است.

 
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید