امروزيكشنبه, 24 شهريور 1398-- Sunday Sep 15 2019

ساعت 10:15:25

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 22:32:49

دفترامور خیرین در ازوزارت ورزش و جوانان راه اندازی می شود

دفترامور خیرین در ازوزارت ورزش و جوانان راه اندازی می شود

شنبه, 17 اسفند 1392 ساعت 13:45 کدخبر :7089
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش فرصت آنلاین به نقل ازایرنا ازوزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی درنشست اعضای هیات مدیره مجمع خیران ورزشیار استان اصفهان ضمن قدرانی ازخیرین ورزشیار افزود: نقطه نظراتی ارائه شده به طور یقین در داخل مجموعه وزارت ورزش و جوانان حل شدنی است و سعی می کنیم در قالب مقررات و قوانین، این نظرات اعمال شود.

گودرزی اعلام کردکه براین اساس دفترامور خیرین راه اندازی می شود. وزیر ورزش وجوانان در ادامه تصریح کرد که با توجه به اینکه این مسائل اساسی و انسانی در رسانه ها مغفول مانده است از رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارتخانه می خواهیم تا موضوع خیرین ورزشیاررابصورت گسترده رسانه ای شود.
ساکت مدیرعامل باشگاه فولادماهان اصفهان ونایب رئیس مجمع خیران درخصوص اهداف این مجمع گفت:هدف این مجمع در ابتدا تبلیغ و فرهنگ سازی کار خیر در ورزش است و اینکه خیران و مردم بدانند که در ورزش هم می شود کار خیر کرد ضمن اینکه شناسایی هدایت و جذب و حفظ خیران در ورزش دومین هدف ماست.
نایب رئیس مجمع خیران ورزشیارافزود: ما آیین نامه و اساسنامه این مجمع را با استفاده از آیین نامه خیرین مدرسه ساز تنظیم کردیم.
منصوری رئیس مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان اصفهان در ادامه این جلسه گفت: خیرین، در حوزه سلامت و مدرسه پیشرفت داشته اند و درحوزه ورزش هم با حضورگودرزی و همکاری صدا و سیما و رسانه ها در ترویج و تبلیغ این فرهنگ و هم چنین توجه مجلس شورای اسلامی به این امر شاهد پیشرفت در حوزه ورزش باشیم.
صرامی نماینده خمینی شهر اصفهان و عضو فراکسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی هم با انتقاد از بودجه اداره کل ورزش و جوانان اصفهان از وزیر ورزش و جوانان خواست تایک کمیته بحران برای این موضوع دروزارتخانه تشکیل شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید