امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 12:41:03

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

راهکارهای وزیر نیرو برای حفظ آب کشور اجرایی نیست
نماینده خمینی شهر در مجلس:

راهکارهای وزیر نیرو برای حفظ آب کشور اجرایی نیست

چهارشنبه, 17 اردیبهشت 1393 ساعت 08:20 کدخبر :7272
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: راهکارهای ارائه شده از سوی وزیر نیرو که برای حفظ منابع آب کشور مطرح شده بود، بیشتر جنبه آکادمی داشته و اجرایی نیست.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از عرش نیوز، محسن صرامی با اشاره به حضور روز گذشته وزیر نیرو در صحن علنی مجلس اظهار کرد: چیت‌چیان صبح روز گذشته با نمایندگان مجلس شورای اسلامی جلسه داشته و پیرامون مسائل مختلف در حوزه وزارت نیرو توضیحاتی به نمایندگان مجلس داد.
عضو کمیسیون اقتصادی بیان کرد: وی توجیهاتی در زمینه کمبود آب در اقلیم کشور داشت و طرح‌هایی که می‌تواند در نگاه داشت و حفاظت آب موجود برای مصارف صنعتی، کشاورزی و آشامیدنی موثر باشد، ارائه کرد.
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این راه‌حل‌ها از نظر بنده بیشتر جنبه آکادمیک داشت و بومی‌سازی نشده بود، بنابراین کارساز نیست.
وی با بیان اینکه وزیر نیرو در نهایت اعلام کرد که برای طرح‌های کوتاه مدت، بلند مدت و میان مدت احتیاج به کمک نمایندگان و حمایت‌های آن‌ها داریم، بیان کرد: در مباحث برق و گران شدن قبوض هم توضیحاتی داده شد که منطبق بر اجرای هدفمندی یارنه‌ها بود.
صرامی تصریح کرد: البته دعوت وزرا برای توضیحات صبح گاهی مجلس بیشتر به منظور ارائه راهکارهای عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی است که متاسفانه روز گذشته ما درباره راهکارهای اقتصاد مقاومتی وزارت نیرو چیزی نشنیدیم.
وی با بیان این که استیضاح وزیر نیرو هم چنان  به قوت خوش باقی بوده، افزود: در روند معمولی مجلس وقتی استیضاح وزیری صورت می‌گیرد، وزیر برای این که نظر نمایندگان استیضاح کننده را جلب کند، توضیحاتی ارائه می‌کند اما ما از توضیحات ایشان قانع نشدیم و مهلت 2 هفته‌ای به وی دادیم تا خطوط قرمز آب استان اصفهان که تونل بهشت‌آباد بوده را تمکین کند و سپس به ارائه راه‌حل بپردازد اما زمان چیت چیان هنوز تمام نشده است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 ا 17 اردیبهشت 1393 ساعت 15:42
عرش نیوز همون سایتیه که علیه خمینی شهر خبر کذب تجاوز به دختر دانشجو را منتشر کرد
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید