امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 09:59:17

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

زنگ ها به صدا در آمدند

زنگ ها به صدا در آمدند

دوشنبه, 01 مهر 1392 ساعت 10:20 کدخبر :6008
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
بافرا رسیدن اول مهر بیش از 12 میلیون دانش آموز در سراسر کشور راهی مدارس در مقاطع مختلف شدند این در حالی است که 31 شهریور حدود یک میلیون و دویست هزار نفر کلاس اولی در مدارس حاضر شده بودند.

در شهرستان خمینی شهر علاوه بر مدارس که در هر کوچه و برزن وجود دارد دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی متعددی وجود دارد که با شروع مهر کار خود را شروع می کنند.
علاوه بر دانشگاه صنعتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر به عنوان سومین دانشگاه بزرگ آزاد در استان، دانشگاه پیام نور واحد خمینی شهرموسسه آموزش عالی جهاد دانشگاهی،موسسه آموزش عالی فیض الاسلام و راغب اصفهانی و نیز مرکز دانشگاهی پالایش در سطح شهرستان فعال بوده و هزاران دانشجو را تحت آموزشی دارند.
دانشگاه آزاد اسلامی واحد خمینی شهر در حال حاضر نزدیک به ده هزار دانشجو داشته و این در حالی است که هنوز دانشجویان ورودی جدید ثبت نام نشده اند.
حدود سه هز ار دانشجو در حال حاضر در رشته های مختلف در جهاد دانشگاهی خمینی شهر مشغول به تحصیل می باشند.
دانشگاه پیام نور خمینی شهر حدود 800 نفر دانشجوی مشغول به تحصیل در رشته های خود را داردو به زودی دانشجویان جدید به آن ها اضافه خواهند شد.
به آمارهای ارائه شده تعداد دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان که برای تردد از سطح شهر استفاده می کنند و دانشجویان فیض الاسلام و دانشگاه پالایش و راغب اصفهانی را باید افزود.
علاوه بر دانشگاه ها و موسسات عالی ذکر شده حوزه های علمیه خانم ها و آقایان نیز در شهرستان فعال بوده و پیشینه برخی از آنها به قبل از تاسیس دانشگاه ها و موسسات عالی فعلی شهرستان می رسد.
با توجه به تعدد دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و حوزه های علمیه و تعداد دانشجویان آن ها خمینی شهر را باید یک شهر دانشگاهی نامید که امیدواریم اثرات مثبت خود را در توسعه و آبادانی شهر داشته باشد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#5 0 غفور 16 آبان 1393 ساعت 10:38
ا چطور برای ما که میشه مرزبندی مهم نیست ولی برای اصفهان که آدرس دانشگاه پیام نور و راغب و دانشگاه صنعتی را میزنه اصفهان مهمه؟؟؟؟؟؟
نقل قول
 
 
#4 0 نکویی 14 آبان 1393 ساعت 16:18
بنظر می آید اینقدر هم نمی خواهد مرز بندی کنیم چرا که همه. ایرانیم واین خود افتخاری است بزرگ
نقل قول
 
 
#3 0 هدف 10 آبان 1393 ساعت 13:24
سلام دانشگاه پیام نور اصفهان داخل خمینی شهره ولی مثل دانشگاه صنعتی به اسم اصفهانه. چند کیلومتر جلوتر از این دانشگاه تابلو زده شده منطقه11 اصفهان. دقت کنید بعد بگید چه ربطی به خمینی شهر داره
نقل قول
 
 
#2 +3 ...... 05 مهر 1392 ساعت 12:38
نقل قول سال:
سلام دانشگاه پیام نور مرکزاصفهان فراموش شد

دانشگاه پیام نور اصفهان خوب از اسمش مشخصه چه ربطی به خمینی شهر داره ضمنا تو خمینی شهر هم که نیست
نقل قول
 
 
#1 -4 سال 01 مهر 1392 ساعت 11:04
سلام دانشگاه پیام نور مرکزاصفهان فراموش شد
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید