امروزچهارشنبه, 30 خرداد 1397-- Wednesday Jun 20 2018

ساعت 11:59:00

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:08:59

سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری خمینی شهر به استقبال ماه مبارک رمضان می رود

سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری خمینی شهر به استقبال ماه مبارک رمضان می رود

یکشنبه, 16 تیر 1392 ساعت 14:10 کدخبر :5701
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مدیرعامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری خمینی شهر گفت: همزمان با ماه ضیافت الهی برنامه‎های فرهنگی و قرآنی متنوعی در سطح شهر اجرا می‎شوند.


به گزارش فرصت آنلاین، حمید شهبازی گفت: با توجه به جدیدالتاسیس بودن این سازمان، امسال ما اولین تجربه برپایی برنامه های قرآنی فرهنگی ویژه ماه رمضان را خواهیم داشت.


وی با بیان اهمیت برنامه‎های مختص این ایام عنوان کرد: در فرهنگ ما ایام خاص و ویژه‌ای وجود دارد که ماه مبارک رمضان یکی از معنوی‌ترین و ارزنده‌ترین آن‌ها است بنابراین باید با دقت تمام سعی کرد که زمینه‎های بهره‌برداری هرچه بهتر شهروندان از این ایام را فراهم کرد.


شهبازی با اشاره به برخی ابعاد اجرایی برنامه‎های ماه مبارک رمضان افزود: امسال برای اولین بار در شهرستان برنامه جزءخوانی همراه با تفسیر و برنامه های فرهنگی در شب های ماه مبارک رمضان با همکاری اتحادیه تشکل های قرآنی شهرستان در دو پارک شهر یعنی پارکهای پیروزی و مهر برگزار خواهد شد.


وی با بیان اینکه زمان اجرای این برنامه شب های ماه رمضان از ساعت 10 تا 11 خواهد بود عنوان کرد: سعی می‌کنیم برنامه‌های قرآنی را با کمیت و کیفیت بیشتری اجرا کنیم چرا که ایجاد فضای شاداب برای شهروندان روزه‌دار از اهداف شهرداری در این ماه است.


مدیرعامل سازمان رفاهی تفریحی شهردای تصریح کرد: همایش تجلیل از خادمان وحی از دیگر برنامه های ما در این ایام خواهد بود که طی آن از فعالان قرآنی شهرستان که در طول سال گذشته در زمینه های حفظ، قرائت و مفاهیم در سطح کشور یا استان موفق به کسب رتبه شده اند تجلیل خواهد شد.


وی افزود: تجلیل از خیرین و خادمان قرآنی از دیگر برنامه های ما در این مراسم خواهد بود که در نوع خود بی نظیر بوده و برای اولین بار در سطح شهرستان اجرا می شود.
حمید شهبازی با بیان اینکه امروزه سبک زندگی حرف اول را در برنامه ریزی های فرهنگی اجتماعی می زند، تصریح کرد: برپایی همایش سبک زندگی دینی با حضور یکی از اساتید مطرح کشور از دیگر برنامه های ماه در این ایام خواهد بود، که طی آن به معرفی سبک زندگی اسلامی براساس آیات، روایات و سیره معصومین (ع) خواهیم پرداخت.


وی توزیع بلوتوث های دینی را از دیگر اقدامات این سازمان در ماه رمضان عنوان کرد و افزود: با توجه به نقش و جایگاه فن آوریهای روز ما درصدد هستیم در حاشیه برنامه های این ایام، اقدام به توزیع بلوتوث هایی با موضوعات دینی نماییم که یقینا به عنوان ابزاری نوین مورد توجه و استقبال قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 +1 بهار 17 تیر 1392 ساعت 07:41
خيلي خوب خيلي خوب مخصوصا طرح جز خواني در پارك عاليست دست مريزاد
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید