امروزسه شنبه, 04 ارديبهشت 1397-- Tuesday Apr 24 2018

ساعت 12:54:10

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

وب شهر گردی؛

سایت فرمانداری خمینی شهر

سه شنبه, 15 شهریور 1390 ساعت 19:27 کدخبر :2363
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : الهه مختاری

 

امروز تصمیم گرفتم به جایی سر بزنم که اصلا نمی دانم کارش چیست. برای اطلاعات خودم هم که شده آمده ام به سایت فرمانداری خمینی شهر؛ اما بابا خیلی با کلاس است. شما می توانید قرار ملاقات با فرماندار بگذارید.

کافی است در کادر مربوطه که سمت راست صفحه موجود است کلیک کنید آنوقت صفحه ای باز می شود که اطلاعات شخصی شما را می خواهد و البته موضوع ملاقات را و بعد از ارسال لابد به شما وقت می دهد و البته درست بالای سر صفحه نوشته است که ملاقات با فرماندار محترم شهرستان خمینی شهر دوشنبه هر هفته ساعت 8 الی 11 و خوب شما باید منتظر این دوشنبه خاطره انگیز خودتان باشید... من نمی دانم بعدش چه اتفاقی می افتد آخر من که قصد ملاقات نداشتم پس زحمتش را خودتان بکشید و خبرش را به من بدهید.

 

اما درست زیر کادر درخواست ملاقات با فرماندار کادری وجود دارد که ارتباط با فرماندار است. وقتی روی این کادر کلیک کنید می توانید نامه الکتریکی خود را برای فرماندار بنویسید. تازه شما شماره موبایلتان و ایمیلتان را به دلخواه می توانید بگذارید و این یعنی اینکه ممکن است جوابی هم دریافت کنید. پس اگر برای فرماندار پیام فرستادید حتما مرتب ایمیلتان را چک کنید خدا را چه دیدید شاید فرماندار وقت کرد و به شما هم ایمیل زد یا پیامک فرستاد؛ نه؟!

خوب درست سمت راست صفحه اصلی این وبسایت موضوعات مختلف نوشته شده و برای من با توجه به شناخت ناقصم، موضوع معرفی فرمانداری چشمک می زند، وقتی روی این عنوان کلیک کنید چهار موضوع قابل پیگیری است؛ اهداف و وظایف، منشور اخلاقی، چارت سازمانی، سند ملی توسعه و من همان موضوع اول را خواندم و کلی اطلاعات پیدا کردم. حداقل 46 مورد نوشته شده بود که من تازه فهمیدم در چه بابی می توان این را ارگان نقد یا  تشویق کرد. شما هم اگر مثل من کمی پای اطلاعاتتان می لنگد یک سری به این بخش بزنید.

در کنار تمام موضوعات، بخش امور بانوان و خانواده نظرم را جلب می کند آخر به قول بعضی از دوستان یه کمی فمینیست ام و این می شود که هر کجا قدمی برای زنان برداشته می شود دلم می لرزد و اشکم جاری می شود... این بخش را باز می کنم. از من موضوع می خواهد تا جستجو کند و من هم می نویسم جلسات بانوان و یک سری لینک های بی ربط تحویل می گیرم و کلی حالم گرفته می شود.

خلاصه دوستان وبگردی! ما امروز نتیجه گرفتیم که این سایت هم به درد ما می خورد پس یک سری بزنید و یک عالمه حالش را ببرید... راستی از شماره بعد دیگر از وبسایتهای بزرگ خبری نیست می خواهم بروم سراغ وبلاگ های بچه های خمینی شهر. پس اگر وبلاگ داری و مورد دار نیست (!) و دلت می خواهد معرفی شود خبرم کن.

www.khomeinishahr.gov.ir

نظرات  

 
#5 0 z 25 مهر 1391 ساعت 11:51
راست میگه........
ما که مینیبوسرانان نجف آباد نمیذارن حتی برا خودمون یه مینیبوس بگیریم....
تواین 2تا مینیبوس هم که گذاشتن اندازه 4 تا مینیبوس سوار میکنن!!!!!
مادانشجوها خواهشمندیم یه اتوبوس به ما اختصاص بدید...
نقل قول
 
 
#4 +1 aa 16 مهر 1391 ساعت 19:42
سلام
چرا کسی فریاد رس ما دانشجو های خمینی شهری سمیه وپیام نور نجف آباد نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
نقل قول
 
 
#3 0 محسن 19 شهریور 1390 ساعت 08:42
جناب قدمعلی به خود آییدباز آ باز آ بازآ هر آنکه هستی باز آ گر کافر وگرکه بت پرستی باز آی این درگه ما درگه خاموشی نیست....جناب قدمعلی به خود آیید افرادجاهل مقدس ماب تنگ نظر به اسم دین ومبارزه با کافر فرق عدالت امام علی ع را شکافتند عاملان جنایت باغ خمینی شهر نیز درهمسایگی و چند قدمی شما بودند بعضی افراد نه تنها کسی راجذب مسجد نمی کنند بلکه با لج بازی و جهالت افراد دیگر را از مسجد طرد می کنندگناه این افراد بیش از دیگران است بعضی به اسم دین ضربات سهمگینی به دین می زنند وآب به آسیاب دشمن می ریزند به قول فرمایش امام ره فرمودند نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد
نقل قول
 
 
#2 0 کمال حاج 17 شهریور 1390 ساعت 00:44
به جای وبگردی یک پست در مورد اینرنت پر سرعت شهر بزنید و یک کم از این سرعت افتضاح صحبت بکنید
نقل قول
 
 
#1 0 قدمعلی 16 شهریور 1390 ساعت 20:45
سلام این مطلب را 15/06/90 در وبلاگ بسیج گارسله (http://kanonbeheshti89.blogfa.com/) نوشتم:
امروز خيلي خوشحال شدم رفتم يه سري به فرصت بزنم از پيوندهاي وبلاگ گارسله سايت فرصت را باز کردم و بعد ازمرور مطالب رفتم سراغ پيوندهاي فرصت (هر چند هنوز فرصت فرصت نکرده وبلاگ گارسله را هم تو پیوندهاش لینک کنه) ديدم چند تا سايت و وبلاگ خميني شهري جديداً به اينترنت پيوسته اند اين سايتها به شرح زير بودند همشون را لينک خواهم کرد اونها هم اگرخواستند وبلاگ گارسله را لينک کنند نخواستند هم ملالي نيست ما از وجودشان مشعوف شديم اميدواريم هميشه بروز باشند
1-سايت کانون فرهنگي مسجد الزهراء منظريه http://azzahra.ir
2- وبلاگ کانون فرهنگي هنري مسجد ولي عصر http://valiasrkanoon.blogfa.com
3-سايت راهيان نور خميني شهر http://rahiyannoor.com
4-وبلاگ کانون فرهنگي قرآني صادق آل محمد
http://sadeghe-alemohammad.blogfa.com
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید