امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 00:56:50

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان منصوب شد

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان منصوب شد

سه شنبه, 21 آبان 1392 ساعت 11:24 کدخبر :6361
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان طی حکمی، محمدرضا فاتحی را به عنوان " سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خمینی شهر "منصوب کرد.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در حکم حجت الاسلام و المسلمین محمد قطبی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان آمده است: نظر به توانمندی های های متعهدانه، تجارب ارزنده و سوابق ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به سمت " سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خمینی شهر" منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج)، همچنین بهره گیری از راهنمایی و هدایت علمای اعلام خصوصا ائمه محترم جمعه و جماعات و تعامل با مقامات محلی و اصحاب فرهنگ و هنر در پیشبرد اهداف و برنامه های فرهنگی و هنری در راستای اهداف مقدس جمهوری اسلامی ایران قرین توفیق و تایید باشید.


فاتحی فارغ التحصیل رشته سینما و بومی خمینی شهر بوده که پیش از این دبیر ستاد صیانت از آثار فرهنگی و هنری اداره کل ارشاد اصفهان و مدیر روابط عمومی اداره ارشاد شهرستان اصفهان را عهده دار بوده است.

نظرات  

 
#1 +2 محمد. 26 آبان 1392 ساعت 23:47
عین این خبر روی سایت محسن صرامی هم هست .شما خبر را از این سایت کپی کردید یا ایشان از سایت شما . حداقل تغییرش دهید یا منبع را ذکر کنید
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید