امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 18:07:14

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

پرسه؛

شهرنوشته ها

دوشنبه, 09 آبان 1390 ساعت 13:03 کدخبر :2951
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : رامین شاهین

 

در دوهفته اخیر شهر نوشته هایی که سر چهارراه ها و میادین اصلی شهر جلوه گر بودند و مواردی را هم داخل اتوبوسها به چشم می خوردند عبارت بودند از:

 

-        در مورد گرامیداشت سالروز شهادت شهید محراب آیت ا... اشرفی از طرف بنرزن حرفه ای روابط عمومی شهرداری و چند نهاد دیگر مثل بنیاد شهید که برخی آیت ا... اشرفی اصفهای نوشته بودند که جای سؤال دارد. البته رادیو اصفهان در برنامه صبح 23/7/90 با چند نفر مصاحبه در مورد ایشان انجام داد و مختصری هم از زندگی وی نقل کرد و وقتی به تولد وی رسید گفت در چه سالی متولد شده اما نگفت که در کجا متولد شده است.

-        یک شهر نوشته متوسط دررابطه با اعلام سرشماری عمومی مسکن و نفوس که چند روز بعد یک بنر حرفه ای تر در چهارراه دیگری در این رابطه نصب شد و همزمان اطلاعیه هایی درون اتوبوسهای شهری که خبر از سرشماری از تاریخ 2/8 الی 22/8/90 می دادند.

-        بنری تبلیغاتی که البته نشان می داد سینمای چهار بعدی هم داریم

-        نوشته هایی در مورد تغییر ساعات جمع آوری زباله ها از صبح ها به شب ها و البته نه تغییر روزها اما در این میان معلوم نیست چرا این همه کاغذهایی که نقشه مناطق شهرداری را مشخص می کرد و مردم هم از آن اطلاع دارند در کوچه و خیابان و جوی آب و درب خانه ها پخش و پلا شده است

-        بنری که نشان می داد فعالیت های قرآنی در شهر جاری است و مسابقات و برنامه های آن با حضور قاریان و اساتید مطرح در گوشه و کنار شهر و این بار در امامزاده سید محمد برگزار می شود، دوستان می توانند اینگونه فعالیت ها را به دفتر فرصت اطلاع دهند تا اطلاعیه آن روی سایت برود.

-        شهر نوشته ای از طرف شبکه بهداشت شهرستان که بعداً دو تا شد که پیام سلامت می داد و اثر ساندیچ و غذاهای آماده و چیپس و پفک را روی قلب بیان می کرد و یک مرکز در خیابان امیر کبیر را معرفی می کرد که مردم می توانند برای ارتقاء سلامت قلب خود به آن مراجعه نمایند البته در ستون سلامت چه تو نشریه چه تو سایت چندین بار تاکنون مطالب جامعی در رابطه با عوامل خطر برای قلب و نیز نقش تغذیه در سلامت و نیز ایجاد بیماریها آورده ایم.

-        شهر نوشته ای که خبر از یک جشن مذهبی در مسجد ملاحیدر علی فروشان می داد.

-        و اینکه یک بنر که مربوط به مرداد ماه می شد و جا خوش کرده بود چند روزی است دیگر به چشم نمی خورد، شاید سازمان بنر یافت در کنار بازیافت تشکیل شده باشد اما همچنان شهر نوشته های تبلیغ نمایش کی به کیه یک سر و گردن بلند تر از بقیه بنرها جلوه گرند امیدواریم شهرنوشته های آورده شده نبض شهر را در دست شما قرار دهند.

نظرات  

 
#1 0 محمود 10 آبان 1390 ساعت 23:52
این بخش شهر نوشته بسیار خوب است لطفا همیشه جز مطالب سایت باشد البته این بخش را کامل تر بنویسید.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید