امروزجمعه, 04 مهر 1399-- Friday Sep 25 2020

ساعت 16:44:09

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان تشکیل جلسه داد

شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان تشکیل جلسه داد

شنبه, 03 تیر 1396 ساعت 07:45 کدخبر :11298
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : 0200

جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان خمینی شهر با حضور سرپرست فرمانداری،مدیرآموزش وپرورش،مدیرنهضت سوادآموزی ودیگراعضاء درسالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
مهندس راعی رئیس شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان با اشاره به جایگاه علم و سواد آموزی در دین مبین اسلام از همه رؤسای دستگاه های اجرایی خواست در این خصوص تلاش نموده و با شورا کمال همکاری و همراهی را داشته باشند.
وی با بیان اینکه وجود بیسواد ، شایسته یک جامعه مسلمان انقلابی نیست ، اظهار داشت : باید با تمام توان در راه ریشه کنی معضل بیسوادی که ریشه بسیاری از مشکلات است، بسیج شویم .
راعی همچنین همکاری و بکارگیری ظرفیتهای اداری همه دستگاههای شهرستان را در اجرای برنامه ریشه کنی بی سوادی درسطح شهرستان خواستار شد.
در ادامه بدیهی مدیر اداره آموزش و پرورش و دبیر این شورا ضمن ارائه گزارش کاملی از اقدامات صورت گرفته در این شورا جهت شناسایی و جذب افراد بیسواد، پیشنهاد نمود هر اداره و دستگاه اجرایی شهرستان ضمن شناسایی وترغیب افراد بی سواد از جامعه هدف خود، زمینه را برای محو بی سوادی در سطح شهرستان فراهم نمایند.
در ادامه هر یک از اعضا با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در زمینه سواد آموزی، مشکلات و مسائل موجود را بیان نمودند و جهت رفع این موانع و مشکلات تصمیم گیری شد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید