امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 17:59:02

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

"صدیقه" به سرای سالمندان منتقل شد

چهارشنبه, 19 مهر 1391 ساعت 07:44 کدخبر :4601
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
"صدیقه سرخی" به سرای سالمندان صادقیه اصفهان منتقل شد. در پی گزارش فرصت از یک زن بی خانمان و با همکاری بهزیستی و اهالی محل و حکم دادگستری، این زن به سرای سالمندان صادقیه انتقال پیدا کرد.

مددکار بهزیستی در این رابطه به خبرنگار فرصت گفت: هیچ سندی از مشخصات شخصی صدیقه مانند شناسنامه و کارت ملی و ... وجود نداشت لذا وی مجهول الهویه شناخته شد و برای سرپرستی نیاز به حکم دادگستری داشت که با همکاری دادستان این حکم صادر شد. مرحله بعدی انجام آزمایشاتی از قبیل ایدز و هپاتیت و ... برای احراز سلامت عمومی بود که پس از این مرحله و گزارش اینجانب درباره وضعیت ایشان و هماهنگی با مسوول خانه سالمندان صادقیه، دوشنبه هفته گذشته با همکاری اهالی محل به این مکان منتقل شد

اگرچه بر اساس قانون، افراد مجهول الهویه به صورت رایگان نگهداری می شوند و تنها شهریه رایج آن ها را بهزیستی متقبل خواهد شد اما صدور شناسنامه برای این شخص که تنها نام مادرش –صاحب شیروی- در دست است به جهت استفاده از امکانات دولتی، همکاری فرمانداری و اداره ثبت احوال را می طلبد.

نظرات  

 
#1 0 مصطفی 27 مهر 1391 ساعت 08:58
دست شما فرصتی ها دردنکند. از آقای مهندس صفاری هم تشکر میکنم که میدانم در این قضیه خیلی کمک کردند. از آقای ابطحی عکاس فرصت هم تشکر میکنم. همچنین از آن خانم خبرنگار. من خودم همسایه کمی دورتر این پیرزن هستم. خیلی در مسجد ولیعصر گفتیم مردم بیایید کاری کنیم این پیرزن آخر عمری در این کثافت زندگی نکند اما به غیر از کمی پول که مردم دادند کار دیگری صورت نگرفت. من به واسطه همسایگی باز هم از آقای صفاری و ابطحی تشکر میکنم که این قضیه را تمام کردند.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید