امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 11:12:41

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

طرح ادغام سازمان حفاظت محیط‌زیست و سازمان‌ جنگل‌ها

طرح ادغام سازمان حفاظت محیط‌زیست و سازمان‌ جنگل‌ها

چهارشنبه, 02 بهمن 1392 ساعت 09:46 کدخبر :6860
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
طرح ادغام سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگل‌ها و منابع طبیعی در نظر دارد این دو سازمان زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، طرح ادغام سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگل‌ها و منابع طبیعی که در روز چهارشنبه 18 دی‌ماه 92 در صحن علنی مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شده بود به امضای 63 تن از نمایندگان مجلس رسیده که محسن صرامی نیز یکی از آنها بوده است.


متن این طرح بدین شرح است:
مقدمه (دلایق توجیهی): در راستای کوچک سازی دولت و تکلیف برنامه پنجم و نظر به جوابگو بودن ریاست محیط زیست به مراجع نظارتی و با توجه به سنخیت وظایف سازمان جنگل‌ها و منابع طبیعی با محیط زیست از قبیل موضوع ارتباط منابع طبیعی و یا جنگل‌هایی که با حیات وحش و شکاربانی و همچنین حفظ نباتات گیاهی موضوعیت کامل دارد و در یک راستا می‌باشد می‌طلبد که مدیریتی واحد و یکپارچه برای آن تعریف نمود.


عنوان طرح: ادغام سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگل‌ها و منابع طبیعی


ماده واحده: از تاریخ تصویب این قانون سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان جنگل‌ها و منابع طبیعی ادغام شده و زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی قرار می‌گیرد.


از تاریخ لازم‌الاجرا شدن این قانون، کلیه وظایف، اختیارات، تکالیف، اماکن، امکانات و نیروی‌انسانی سازمان محیط زیست در اختیار سازمان جنگل‌ها ومنابع طبیعی قرار می‌گیرد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید