امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 04:58:17

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

طرح مفاهیم نهج البلاغه برگزار می شود

طرح مفاهیم نهج البلاغه برگزار می شود

چهارشنبه, 14 اسفند 1392 ساعت 13:34 کدخبر :7083
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
دکتر سید محمد مهدی ابطحی در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین گفت: به همت محفل امام رضا(ع) و اتحادیه تشکلهای قرآنی خمینی شهر و با هدف معرفی جابگاه نهج البلاغه، افزایش شناخت وگرفتن درسهای اخلاقی و اعتقادی از این کتاب ارزشمندای طرح اجرا می شود.

عضو اتحادیه تشکلهای قرآنی ادامه داد: برای اینکه هم برادران و هم خواهران بتوانند از این کلاسهای هفتگی بهره مند گردند، این برنامه از بعد از تعطیلات نوروز 1393 سه شنبه شبها برگزار می شود.اموزشها بااستفاده از نرم افزارهای مختلف قرآنی و حدیثی بر روی پرده اجرا می شود.
این استاد دانشگاه طول دوره را دو دوره اعلام کرد و گفت: نیمه اول سال 93 و نیمه دوم سال 93. در دوره اول دسته موضوعی نهج البلاغه ارائه می گردد و دردوره دوم بطور ویژه روی نامه های نهج البلاغه کار می شود. امیدواریم بعداً بتوانیم همین کار را در مورد کتاب شریف صحیفه سجادیه انجام دهیم.
مسؤول محفل امام رضا(ع) در پایان تأکید کرد: علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام کلمه «نهج البلاغه» را همراه با نام و نام خانوادگی و میزان تحصیلات به سامانه پیامکی اتحادیه تشکلهای قرآنی یعنی 3000160814 ارسال نمایند.
لازم به ذکرست دکتر سید محمد مهدی ابطحی چند سالست در محفل قرآنی امام رضا(ع) خمینی شهر عصرهای پنجشنبه کلاس تفسیر قرآن با استفاده از روشهای آموزشی نوین برگزار می کند که با استقبال خوبی مواجه شده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید