امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 18:17:23

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امام جمعه خمینی‌شهر:

عامل موفقیت فرماندار و نماینده مجلس حمایت از آنهاست

یکشنبه, 12 شهریور 1391 ساعت 13:38 کدخبر :4477
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس رحیمی در مراسم نمازجمعه این هفته خمینی‌شهر حمایت از فرماندار و نماینده مجلس را عامل موفقیتشان دانست و از مردم خواست اگر انتقادی هست صادقانه تذکر بدهند.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین امام جمعه خمینی‌شهر در خطبه‌های این هفته در ادامه مباحث کسب درآمد حلال به تبیین مسأله غش در معامله پرداخت و گفت: غش در معامله خیانت به دیگران است و روایات بسیاری داریم که مسلمانان را از خیانت کردن در حق دیگران بر حذر داشته است. از جمله در حدیثی داریم کسی که در هر امری به مسلمانی خیانت کند، از ما مسلمانان نیست. یا هنگامی که مولای متقیان علی(ع) «مؤمن» را توصیف می کند، می فرماید: «اَلمُؤمِنُ لا یَغُشُّ أخَاهُ وَ لا یَخُونُهُ وَ لا یَخذُلُهُ وَ لا یَتَّهِمُهُ وَ لا یَقُولُ لَهُ: أنَا مِنکَ بَرِئٌ». مومن با برادر مومنش فریبکاری نمی کند، به او خیانت نمی ورزد، او را خوار نمی سازد، به او تهمت نمی زند و او را شکسته دل نمی کند یعنی نمی گوید من از تو بیزارم.

حجت الاسلام رحیمی به مناسبت هفته دولت توضیح داد: در روایات یکی از وظایف مردم اینست که خیرخواه حکومت عادل باشند. پشتیبانی و حفظ حکومت اسلامی حتی از نماز و روزه و حج هم واجبترست. شرکت در راهپیمایی های روز قدس، 22 بهمن و حتی شرکت در نماز جمعه به نوعی پشتیبانی از دولت اسلامیست.

امام جمعه خمینی شهر حمایت از فرماندار و نماینده مجلس را عامل موفقیتشان دانست و گفت: حمایت از مسؤولان شهرستان و بالتبع حمایت از دولت یک وظیفه است. اگر انتقادی هست برویم صادقانه تذکر بدهیم. وحدت بین نیروها و حمایت از نیروها لازم است. پشتیبان دولت باشید که این یک وظیفه عمومیست.

استاد حوزه و دانشگاه اجلاس کشورهای غیر متعهد اشاره کرد و گفت: بیش از دو سوم دولتهای جهان در این اجلاس شرکت کردند و این حضور در واقع «نه» آنها به آمریکا بود. به این کشورها گفتند نباید شرکت کنید ولی کسی به حرف آنان گوش نکرد. گفتند ایران منزویست، اما حالا می بینیم چه کسی منزویست. آمریکاییها خیلی تلاش کردند این اجلاس در ایران برگزار نشود که موفق نشدند. 120 کشور در این اجلاس شرکت کردند و به سخنان مقام معظم رهبری گوش دادند. این سخنرانی در کل دنیا به صورت مستقیم پخش شد. مسائل اساسی در این صحبتها مطرح شد؛ مسائلی مانند حق وتو که در اصل ظلم قانونیست. یک دنیای نوینی در حال تشکیل شدن است. باید تشکر کرد از مسؤولان وزارت خارجه که چنین موفقیت جهانی و سیاسی را برای ایران رقم می زنند. به شما مردم هم این موفقیت را تبریک می گوییم.

خطیب جمعه خمینی شهر در پایان گفت: امروزسالگرد ارتحال امام جمعه فقید خمینی شهر آیت ا... احمدی است. آن زمان به من پیشنهاد شد که امامت جمعه خمینی شهر را به عهده بگیرم ولی من آمادگی نداشتم. به هر حال اصولا شهر شما عالمانی مفید دارد که وجودشان برای شیطان خطرناک است و برای اسلام و دین بسیار مفید.

لازم به ذکرست که به مناسبت هفته دولت «حقیقی» فرماندار شهرستان به عنوان پیش خطبه سخنرانی نمود.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 +1 حجت 13 شهریور 1391 ساعت 14:18
بگید مسئولین هوای مردم را داشته باشند تا مردم هم هوای مسئولین را داشته باشند...
بعد از حادثه باغ برای عابروی شهر چکار کردند که انتظار حمایت از مردم دارند..؟؟ یک ذره جرات نداشتند جلوی این دروغ هایی که به شهر بسته شد را بگیرند.. یک شاعر معروف توی شیراز یه شعری در رابطه با باغ خمینی شهر گفت و توی شعرش همه مردم شهر را ناموس دزد خطاب کرد. مردمی که حتی اراذل و اوباشش ناموس پرستند...
اصلا خودتون بگید چکار مفیدی برای این شهر کردند؟؟؟ به جز بدبختی و عابرو ریزی.!؟؟!!

ولی بنازم مردم این شهر رو که هیچ چشمداشتی به دولت و پولش ندارند شهر هرچیزی که نیاز داره را خود خیرین شهر کمک میکنند و میسازند...! تاحالا که روی پای خودمون بودیم باقیش هم هستیم...
امیدوارم سانسوری توی حرف هام وارد نکنید... اگه خمینی شهری هستید!!!؟؟؟
نقل قول
 
 
#1 0 احسان.. 12 شهریور 1391 ساعت 23:37
در قسمت ارسال مطالب فرمودید که مطلب بفرستید چاپ میشه و میذاریم رو سایت .من مطالبم را ایمیل کردم و نسخه ای هم ارسال کردم اما رو سایت که خبری نشد .لطفا ایمیل ها را چک کنید دو ماه پیش ایمیل دادم چاپ نشده حداقل یک اشاره ای تو سایت یا هفته نامه بکنید که بدونیم خوانده اید چند بار زنگ زدم گفتید بررسی میشود و میذاریم روسایت اما خبری نشد یک نفر را بذارید مسوول ایمیل ها و نامه ها .ممنون
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید