امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 05:18:11

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امام جمعه خمینی شهر:

فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی جامعه ما را تهدید می‌کند

دوشنبه, 25 دی 1391 ساعت 09:18 کدخبر :5015
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
امام جمعه خمینی شهر در خطبه‌های این هفته اظهار کرد: سه تهدید مهم فساد سیاسی، اقتصادی و اخلاقی جامعه ما را تهدید می‌کند و دنیاپرستی یک عده منجر به فساد اقتصادی در جامعه ما شده است.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس رحیمی با اشاره به اینکه انحرافات و قدرت طلبی یک عده باعث رواج فساد سیاسی در جامعه شده است و نظام ما را تهدید می‌کند، گفت: فتنه سال 88 با هدف کامل کردن فساد سیاسی در کشور برنامه‌ریزی شده بود.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: افرادی قصد دارند کشور مقتدر ایران اسلامی را به عنوان یک شبه کشور و نظام به دشمنان واگذاری و بفروشند، آنها به دنبال گرفتن مدال افتخار از آمریکا و دشمنان هستند.

امام جمعه خمینی شهر همچنین درباره وضعیت اقتصادی کشور افزود: یکی از دلایل وضعیت نابسامان اقتصادی امروز در کشور این است که بانک‌ها، دولت و قوه قضائیه مدیریت صحیحی به برگشت پول‌های اختلاس شده و معلق‌ بانکی کلان کشور ندارند، همین موضوع موجب شده در سیستم مدیریتی اقتصادی کشور نیز فساد به وجود بیاید.

خطیب جمعه خمینی شهر در ادامه خطاب به مسئولان کشور گفت: سئوال ما این است چرا در گذشته این قدر کوتاهی کردید و اجازه دادید این مفسدان اقتصادی به حاکمیت و مسئولیت برسند.

امام جمعه خمینی‌شهر با اشاره به نگرانی پیامبر(ص) بعد زمان رسالت خود و رواج دنیا پرستی، فساد اخلاقی و حاکم شدن رهبران فاسد بر جهان اسلام گفت: امام راحل(ره) و رهبر معظم انقلاب و تمامی دلسوزان نظام نیز از این موضوع نگران هستند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید