امروزسه شنبه, 08 مهر 1399-- Tuesday Sep 29 2020

ساعت 06:37:29

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

 اتخاذ اعتبارات موردنیاز ورزشی شهرستان از محل ماده ۹۴ و بودجه ملی
نماینده شهرستان خمینی‌شهر:

اتخاذ اعتبارات موردنیاز ورزشی شهرستان از محل ماده ۹۴ و بودجه ملی

چهارشنبه, 11 مرداد 1396 ساعت 13:04 کدخبر :11402
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : محمد علی شاهین

سید محمد جواد ابطحی پیش از ظهرامروز سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به دیدار خود با مدیرکل وزرش و جوانان استان اصفهان گفت: در این جلسه مقرر شد اعتبارات لازم برای حمایت از حوزه ورزشی این شهرستان از محل ماده ۹۴ و بودجه ملی اتخاذ شود. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از مهر، وی با بیان اینکه در این جلسه قرار بر این شد درباره تکمیل زورخانه ورزش باستانی شهر درچه و اندان خمینی شهر اعتبارات موردنیاز در نظر گرفته شود، افزود: در شهر کوشک نیز زمین چمن فوتبال به زمین چمن مصنوعی و فوتبال ساحلی تبدیل شود تا بدین شکل تهدید آسیب€ های خشکسالی جبران شود.
نماینده خمینی€ شهر در مجلس با تاکید بر اینکه برای ساخت سکوی تماشاچیان و پیست دومیدانی ورزشگاه قدس خمینی€شهر اعتبارات لازم از محل اعتبارات ملی تخصیص خواهد یافت، ابراز داشت: از دیگر موارد مطرح در این دیدار تصویب احداث هفت زمین ورزشی فوتبال محلی چمن مصنوعی در محلات محروم و مورد نیاز شهرستان خمینی€شهر بود.


وی با بیان اینکه قرارداد و تفاهم نامه احداث سالن ورزشی روستای تیرانچی منعقد شده است، اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد حمایت لازم برای فعالیت هیئت€های ورزشی و واگذاری سالن€های ورزشی به بخش خصوصی انجام شود.


ابطحی نگاه وزیر ورزش و جوانان در راستای توسعه اماکن ورزشی در مناطق محروم را مثبت ارزیابی کرد و ابراز داشت: خمینی€شهر پس از تهران پرتراکم€ترین شهر کشور است و در این راستا خواستار رسیدگی دقیقی€تر مسئولان در راستای رفع مشکلات و موانع توسعه خمینی€شهر هستیم.


نماینده شهرستان تاکید کرد: نگاه مدیرکل ورزش استان اصفهان به حل مشکلات این حوزه در خمینی€شهر مثبت است و بر این اساس امید می€رود با توجه به کسب رتبه€ها و مقام€های متعدد ملی و بین€المللی توسط قهرمانان ورزشی این شهرستان، حمایت بیشتری از توسعه ورزش در خمینی€شهر انجام شود.


به گزارش فرصت آنلاین سید محمد جوادابطحی درگفتگوی دیگری به پیگیریهای خود درمورد برخی دیگر از مسایل شهر مانند شهرک برق و الکترونیک، بیمارستان منظریه و تقویت نیروی انتظامی شهرستان پرداخت و در مورد کتابخانه ها گفت: طی روزهای گذشته در نهاد کتابخانه€ها با مسئول نهاد کشوری در خصوص ایجاد، تجهیز و تکمیل برخی از کتابخانه€های خمینی€شهر گفت وگو کرده ام. وی در خصوص نتایج این دیدار افزود: کتابخانه جوی آباد و 28 کتابخانه شهرستان از امکانات و کتب حداقلی برخوردار شده و نیز بودجه مناسبی برای آن€ها در نظر گرفته شد.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید