امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 19:16:28

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

آئین افتتاحیه دفتر خبرگزاری تسنیم در استان اصفهان

محسن صرامی: عملکرد مثبت خبرگزاری تسنیم در اصفهان باید ادامه داشته باشد

دوشنبه, 16 دی 1392 ساعت 13:10 کدخبر :6794
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: خبرگزاری تسنیم در اصفهان عملکرد مثبتی داشته و این روند رو‌به رشد باید ادامه یابد.

محسن صرامی در حاشیه مراسم افتتاحیه دفتر خبرگزاری تسنیم در اصفهان پیرامون عملکرد این خبرگزاری  در اصفهان اظهار کرد: تیم رسانه‌ای  تسنیم در اصفهان در پوشش اخبار شهر اصفهان و سایر شهرستان‌ها عملکردی مثبت داشته است.
وی با بیان این‌که خبرگزاری تسنیم در اصفهان در اطلاع‌رسانی رویکردی شفاف و صحیح داشته، تصریح کرد: همه رسانه‌ها باید اخلاق رسانه‌ای و حقوق مردم را در پوشش اخبار و اطلاع‌رسانی رعایت و در اولویت کاری خود قرار دهند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: با این که زمان زیادی از فعالیت خبرگزاری تسنیم  نمی‌گذرد اما این رسانه در سطح کشور و استان‌ها توانسته در مسیر اهداف امام خمینی(ره)، رهبر معظم انقلاب، آرمان‌های شهدا و خواسته‌های مردم حرکت کند.
وی بیان کرد: در مرور اخبار خبرگزاری تسنیم رشد قابل ملاحظه‌ای دیده می‌شود و گام‌های مترقی در این مسیر برداشته شد که انتظار می‌رود این روند مثبت در سال‌های بعدی نیز ادامه پیدا کند.
نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تلاش خبرگزاری تسنیم در اصفهان در پوشش اخبار قابل تقدیر است و توجه تیم رسانه‌ای این خبرگزاری در اصفهان به مسائل کلان کشور نیز یک عملکرد مثبت است.
وی با بیان این‌که رسانه‌ها باید انتقال دهنده پیام مردم به مسئولان باشند، خاطرنشان کرد: مشکلات و نیازهای مردم باید در اولویت کاری رسانه‌ها باشد و در این بخش رسانه‌ها باید علاوه بر انعکاس مشکلات مردم، نیازهای مردم را در بخش ‌های مختلف جامعه پیگیری کنند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سرپرستی خبرگزاری تسنیم در اصفهان می‌تواند در ارتباط با سایر رسانه‌ها خبری، نیاز‌های مخاطبان را رصد کند و درخواست‌های خبری مخاطبان را پاسخ دهد.
صرامی بیان کرد: رسانه‌ها باید با صبر و متانت میزبان نیاز‌های مخاطبان باشند و انجام این کار در مرور زمان، جایگاه رسانه‌ها را در میان مردم ارتقا می‌دهد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید