امروزجمعه, 04 مهر 1399-- Friday Sep 25 2020

ساعت 15:53:20

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

مراسم افتتاحیه برنامه های ماه رمضان سپاه ناحیه خمینی شهر برگزار شد

یکشنبه, 07 خرداد 1396 ساعت 14:14 کدخبر :11242
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

با حضور کلیه کارکنان رسمی و وظیفه این ناحیه مقاومت بسیج و با سخنرانی عباس رحیمی-امام جمعه شهرستان خمینی شهر- و با محوریت بهره برداری مناسب و ارزنده از برکات ماه مبارک رمضان و اهمیت روزه داری در این ماه عزیز دائر گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان؛ امروز صبح مراسم افتتاحیه برنامه های ماه مبارک رمضان سال جاری سپاه ناحیه خمینی شهر در محل سالن شهید آوینی این ناحیه برگزار شد.

این مراسم با حضور کلیه کارکنان رسمی و وظیفه این ناحیه مقاومت بسیج و با سخنرانی عباس رحیمی-امام جمعه شهرستان خمینی شهر- و با محوریت بهره برداری مناسب و ارزنده از برکات ماه مبارک رمضان و اهمیت روزه داری در این ماه عزیز دائر گردید.

رحیمی در این مراسم گفت:درون انسان باید درست باشد و اگر درون درست شد، اعمال انسان هم درست می شود و وجوب اعمال برای تقویت ایمان است تا ایمان موقت نباشد.

امام جمعه خمینی شهر در جمع کارکنان سپاه این شهرستان با اشاره به خطاب حضرت امیرالمومنین علی(ع)به جابر جعفی که فرمودند:اعرض علی کتاب الله(خودت را به قرآن عرضه کن و کاری به حرف مردم نداشته باش)، افزود: اگر با قرآن مانوس شدید تزلزل از شما گرفته می شود و آگاه باشید که بدعاقبتی ها از درون وجود ادم نشات می گیرد.

همچنین عباس رحیمی در خصوص روزه گرفتن خاطر نشان کرد: روزه مهم، روزه اعضاء و جوارح و بالاتر از آن روزه فکر است. پس روزه وسیله ای است برای رشد و تکامل و شما آن را غنیمت بشمرید.

گفتنی است در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش نماهنگ ویژه ماه رمضان، مجید جمشیدی-مسئول مدیریت عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه خمینی شهر-هم در خصوص کیفیت و نحوه برگزاری برنامه های امسال سخنانی ایراد نمودند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید