امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 13:54:01

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

 مراکز ورزشی که جوانان عزیز حضور دارند، باید مراکز تقوا هم باشد
امام جمعه خمینی شهر:

مراکز ورزشی که جوانان عزیز حضور دارند، باید مراکز تقوا هم باشد

شنبه, 11 مرداد 1393 ساعت 11:39 کدخبر :7556
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
امام جمعه خمینی شهر در خطبه های این هفته به چند موضوع اجتماعی از جمله درمورد عروسیهای بعد از ماه رمضان و معضل کارناوالها ، گذاشتن مانکنهای زن به صورت زشت و زننده در فروشگاهها و مشاهده بعضی مظاهر فساد درسالنهای ورزشی پرداخت و به لباس فروشیها تذکر داد و گفت: اخیراً مانکنهای زن به صورت زشت و زننده و مروج فساد زیاد شده است.

در شأن مسلمان نیست چیزهایی را جلوی چشم جوانان نمایان کند که باعث ترویج فساد گردد. شما مردم از این مغازه ها خرید نکنید. باید تحریمشان کنید، از گرانفروش کالا نخرید، از کسی که فساد ایجاد می کند، نخرید، تا مشکل حل شود.
به گزارش خبرنگار فرصت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس رحیمی در خطبه های این هفته متذکر شد: تذکر دیگر درمورد عروسیهای بعد از ماه رمضان و معضل کارناوالها است. خودتان عروسیها را کنترل کنید. نگذارید اتفاقی بیفتد که مشکلات دیگری به همراه داشته باشد. تذکری هم به مسؤولان تربیت بدنی وارد است که بیشتر مراقب سالنهای ورزشی باشند و نگذارند برخی اتفاقات رخ دهد که به صلاح نیست. مراکز ورزشی که جوانان عزیز حضور دارند، باید مراکز تقوا هم باشد و مظاهر فساد در آن ایجاد نگردد.
استاد حوزه و دانشگاه درمورد مسایل سیاسی ومناسبتها به 14 مرداد سالگرد قیام مشروطه
اوضاع فعلی غزه گروه داعش  اشاره کرد ومسایل غزه را آزمایشی برای مردم دنیا دانست و هشدار داد: مردم دنیا باید مسلمانان کشورهای اطراف را بشناسند. همه ملتها باید در مقابل اسرائیل بایستند. الحمدلـ... دنیا بیدار شده ولی متأسفانه برخی در ایران هنوز خوابند. اینها انسانیت ندارند. اینها فتنه های آمریکاییست و اگر روزی دادگاه عدل تشکیل شود باید سران آمریکا و اروپا و بعد اسرائیل را محاکمه کنند تا جواب این نسل کشی را بدهند. الان در عراق هم گروه داعش جنایت می کند. اینها مأمورند اسلام را نابود کنند. اینها را چه کس تربیت کرده؟ آمریکاییها.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید