امروزدوشنبه, 07 خرداد 1397-- Monday May 28 2018

ساعت 02:07:22

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مردم نقش مهمی در زیبا سازی شهر دارند
سرپرست سازمان رفاهی تفریحی شهرداری خمینی شهر:

مردم نقش مهمی در زیبا سازی شهر دارند

سه شنبه, 31 تیر 1393 ساعت 11:50 کدخبر :7528
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
علیرضا پیمانی گفت: داشتن شهری زیبا حق همه ی شهروندان است به شرطی که هر فردی به نوبه ی خود در این زمینه تلاش کند.

پیمانی در گفتگو با خبرنگاری فرصت با تاکید بر این که رعایت آداب شهروندی لازمه زیبا سازی شهر است گفت: زباله های شهری موضوع مهمی است که رعایت نکردن قوانین مربوط به آن از سوی برخی شهروندان نه تنها چهره ی شهر را آلوده و سلامت دیگر شهروندان را به خطر می اندازد بلکه باعث افزایش هزینه های شهری می شود.
وی در ادامه با بیان اینکه داشتن شهری زیبا و تلاش برای رسیدن به آن امری ضروری است از شهروندان خواست با توجه به گرمی هوا طبق جدول زمان بندی، زباله ها را ساعت 9 شب بیرون از منزل قرار دهند.
پیمانی با اعلام خبر افتتاح مسیر دوچرخه سواری و ترامبولین در مجموعه فرهنگی تفریحی باغ بانوان اظهار داشت: تمامی گروه ها با یک حرکت جهادی در ماه مبارک رمضان تلاش کردند تا مشکلات این مجموعه فرهنگی رفع تا خدمات جدیدی درآن ارائه شود.
سرپرست سازمان رفاهی تفریحی در پایان در خصوص روند برنامه های سازمان به خبرنگار ما گفت: آموزش فرهنگ شهروندی، ارائه خدمات مناسب رفاهی در پارک ها و اماکن عمومی و ترویج روحیه نشاط در مردم از اهداف اولیه سازمان است و امیدواریم در جشنواره اوقات فراغت تابستانه امسال با اجرای جنگ های شادی با مفهوم آموزش فرهنگ شهروندی و برگزاری کلاس های آموزشی در دو مجموعه خانه تاریخی مجیر و باغ بانوان اوقات خوبی را برای شهروندان فراهم نمائیم.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 مختاری 11 مرداد 1393 ساعت 07:38
تو خیابان مدرس محله میریان یک کوچه است بنام ....که دو سال است ساختمان می کنند ونخاله های ساختمان کنار کوچه ریخته بارها به شهرداری زنگ زدیم ولی جهت جمع اوری نخاله ها اقدامی نشده
نقل قول
 
 
#1 +1 میثم یک دانشجو 31 تیر 1393 ساعت 14:55
به نظر شما آیا جمع آوری سطل های زباله در خیابان اصلی شهر اوضاع را بدتر نکرده. کسبه زباله هاشونا را در مسیر معبر پیادرو روی زمین یا توی جوی اب بریزند شهر را زشت تر نکرده.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید