امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 20:16:05

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مسئولان در برابر طنز در مطبوعات عکس‌العمل سریع و منفی نشان می‌دهند
مدیرمسئول روزنامه سیاست روز در گفت‌وگو با فارس:

مسئولان در برابر طنز در مطبوعات عکس‌العمل سریع و منفی نشان می‌دهند

پنجشنبه, 09 مرداد 1393 ساعت 09:39 کدخبر :7554
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مدیرمسئول روزنامه سیاست روز با بیان اینکه مدیران و مسئولان عکس‌العمل سریع و منفی به طنز در مطبوعات نشان می‌دهند، گفت: سوژه‌ها در طنز محدود و ملاحظات بیشمار است.

محمد پیرعلی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت:‌ طنز بهترین وسیله و ابزار در رسانه‌ها و مطبوعات کشور است که می‌تواند در عملکرد مدیران و مسئولان موثر واقع شود.
مدیرمسئول روزنامه سیاست روز در ادامه افزود: طنز مانند سوپاپ در برخی از اخبار عمل می‌‌کند تا فشارهای ناهنجار بر جامعه را کنترل کند.
وی با انتقاد از پایین بودن آستانه تحمل مسئولان در فضای رسانه‌ای، بیان داشت:‌ متاسفانه مدیران و مسئولان عکس‌العمل سریع و منفی به طنز نشان می‌‌دهند این در حالی است که مدیران باید خودشان به طنزپردازان سوژه دهند.
پیرعلی با تأکید بر ضرورت درک موضوع طنز و قائل شدن جایگاهی مناسب برای آن در فضای رسانه و مطبوعات کشور، اضافه کرد: متاسفانه چنین شرایطی در فضای رسانه کشور وجود ندارد به‌طوری‌که مدیران مطبوعات کشور بیش از هرچیز دیگری نگران ستون طنز در روزنامه‌های خود هستند.
مدیرمسئول روزنامه سیاست‌روز با بیان اینکه طنزپردازان در مطبوعات کشور از امنیت شغلی برخوردار نیستند، بیان داشت: این مسئله موجب شده است که این دسته از فعالان رسانه‌‌ای طی سالیان در جا بزنند.
وی با بیان اینکه رشد جدی در کاریکاتور و طنز در کشور اتفاق نیافته است، خاطرنشان کرد: متاسفانه سوژه‌ها در طنز محدود و ملاحظات بیشمار است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید