امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 08:35:51

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امام جمعه خمینی شهر:

مسوولان به خاطر مردم دست از اختلاف بردارند

دوشنبه, 23 بهمن 1391 ساعت 09:09 کدخبر :5193
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
امام جمعه خمینی شهر در اجتماع هزاران نفری مردم در راهپیمایی 22 بهمن که در میدان امام (ره) حضور داشتند، با سلام بر مردم ولایت مدار خمینی شهر، ایرانیان را ملتی دانست که خداوند به یاری پیامبرش فرستاد.

عباس رحیمی در ادامه افزود: تبلیغات فراوانی انجام دادند مبنی بر اینکه دین نمی تواند حکومت تاسیس کند ولی وقتی حکومت اسلامی ایران را دیدند همه تبلیغات از بین رفت. همه انقلاب ها بر شرق و غرب تکیه داشت ولی ما به شرق و غرب نه گفتیم.
حجت الاسلام رحیمی رسیدن به این مرحله بدون وابستگی را یکی از معجزات انقلاب دانست و با اشاره به تحریم ها گفت: آمریکا اشتباه می کند که فکر می کند مردم به خاطر تحریم ها دست از انقلاب برمی دارند. مردم به خاطر این انقلاب جان داده و عزت به دست آورده ند. امروز ما آقا بالا سر نداریم و در همه زمینه های اقتصادی، پزشکی ، علمی و ... توانستیم بدون وابستگی کشور را به قله برسانیم. دنیا دارد اینها را می بیند و همه کاری کردند تا این انقلاب را از بین ببرند ولی نتوانستند و این انقلاب برایشان خطر دارد.
امام جمعه خمینی شهر جنگ نظامی را یک گزینه منفی برای غرب دانست و تاکید کرد: دشمن می داند که اگر جنگ نظامی راه بیاندازد اسرائیل از بین می رود. بدین جهت جنگ نرم، فتنه و انقلاب های رنگی راه می اندازد مثل فتنه 88 . اینک در آستانه انتخابات 92 هم می خواهند همان فعالیت های 88 را انجام دهند و جوانان ما باید هوشیار باشند.
عباس رحیمی فراموش نکردن انقلاب و آرمان های آن در انتخابات، از بین نرفتن افکار امام به عنوان شاخص عمل در نظام اسلامی، فراموش نکردن اوضاع کشور قبل از انقلاب و بزرگ کردن شاهان گذشته و از یاد بردن خدمات متقابل اسلام و ایران، جلوگیری از به وجود آمدن اختلاف های قومیتی و حزبی که در کشور به راه می اندازند و متاسفانه بعضی در کشور به آن توجه می کنند، توجه به دو رکن جمهوریت و اسلامیت در کنار همدیگر را از نکاتی برشمرد که ملت و مسوولان باید به آن توجه کنند.
امام جمعه خمینی شهر با اشاره به اختلاف های سران سه قوه اظهار داشت: مسوولان به خاطر مردم دست از اختلافات بردارند. چرا اصولگراها که می گویند ما در خط امام، رهبری و مردم هستند یکی نمی شوند؟ این اختلاف ها برای انقلاب و انتخابات ضرر دارد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید