امروزپنجشنبه, 31 خرداد 1397-- Thursday Jun 21 2018

ساعت 05:31:52

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 01:32:35

 مصوبه فرمانداری ویژه برای خمینی شهر صادر شد
استاندار در گفتگوی اختصاصی با فرصت:

مصوبه فرمانداری ویژه برای خمینی شهر صادر شد

پنجشنبه, 09 خرداد 1392 ساعت 10:37 کدخبر :5587
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
استاندار اصفهان در حاشیه مراسم افتتاح سالن هتل مشاهیر درچه در پاسخ به این سئوال خبرنگار فرصت که شما در سفر قبلی به خمینی شهر وعده دادید صدور مجوز فرمانداری ویژه را در سفر چهارم هیات دولت به استان پیگیری خواهید کرد،

گفت: این کار را انجام دادیم و انشاء الهو به زودی خبر این مصوبه را به مردم خمینی شهر خواهیم داد. دکتر ذاکر اصفهانی تصریح کرد: به زودی صدور مجوز فرمانداری ویژه برای خمینی شهر در دستور کار مسئولین استان قرار خواهد گرفت و تلاش می کنیم تا آخر عمر دولت دهم این مصوبه به نتیجه برسد. وی تاکید کرد: موضوع فرمانداری ویژه با شخص رئیس جمهور مطرح شد و ما منتظر ابلاغ مصوبه آن هستیم. زمانش مشخص نیست ولی ما تلاشمان را می کنیم هر چه سریعتر اجرا شود.

استاندار با اشاره آلایندگی صنایع و کارخانجات استان برای خمینی شهر گفت: متاسفانه در گذشته بدون اینکه برنامه روشنی برای آینده استان داشته باشیم از ظرفیتهای صنعتی استان استفاده کرده ایم و صنایع آلاینده در اطراف شهر اصفهان استقرار یافته اند و تعدادشان افزایش پیدا کرده است. اکنون تمام تلاش ما این است که صنایع محدود بشوند و حتی المقدر از توسعه آنها جلوگیری کنیم و یا اینکه این صنایع را به مناطق دوردست استان انتقال دهیم و اگر هم قابل انتقال نیستند و یا انتقال آنها مقرون به صرفه نیست به شیوه های مختلف و با استفاده از فیلترهای تسویه از آسیب به مردم جلوگیری کنیم.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 سده ای 09 خرداد 1392 ساعت 11:56
مجید جون تصفیه نه تسویه....
بع به شما فرصتی ها که هم تو نشریه ی کاغذی تون اینقدر غلط املایی دارید و هم تو فرصت آنلاین...... کی می خواید اصلاح شید پ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!! !
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید