امروزيكشنبه, 06 خرداد 1397-- Sunday May 27 2018

ساعت 14:16:42

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

مهد کودک فرهنگ ما نیست
امام جمعه خمینی شهر:

مهد کودک فرهنگ ما نیست

شنبه, 30 فروردین 1393 ساعت 11:28 کدخبر :7211
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
امام جمعه خمینی شهر در نماز جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و فرزندش امام خمینی(ره) گفت: زن نقش مهمی در اجتماع داردوکودک باید در دامن مادر تربیت شود. مهد کودک فرهنگ ما نیست، این فرهنگ را به ما تحمیل کرده اند. ارزش تربیت فرزند از هر کاری بیشتر است.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین آیت الله حاج شیخ عباس رحیمی در خطبه های این هفته با تبریک روز ارتش به فرازی از سخنان امام علی(ع) در نهج البلاغه در نامه به مالک اشتر اشاره کرد وگفت: جامعه بدون نیروهای مسلح دوام نمی آورد و ادامه پیدا نمی کند. نظام اسلامی مانند سایر نظامها دارای ارتش است. وقتی می خواستند ارتش را منحل کنند، امام راحل(ره) مخالفت کرد. در هشت سال دفاع مقدس و سالهای بعد دیدیم که چه ارتش و چه سپاه چگونه کشور را بیمه کردند. این نیروها از بین مردم و همیشه در کنار مردم بودند. امروز ارتش قدرتمندی داریم و هیچ دشمنی حتی خیال تجاوز به کشور اسلامی را هم نمی کند.
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به هفته معرفی مشاغل دو نکته را گوشزد کرد و گفت: وزارت علوم هر ساله اشتباهی را تکرار می کند و آن اینکه به هر رشته ای مجوز انتخاب می دهد بدون اینکه ببیند آیا این رشته در کشور ما به درد می خورد یا نه؟ چرا به رشته ای اجازه انتخاب می دهید که کاربردی ندارد و فقط چهار سال از عمر جوان را تلف می کند؟ ایبنگونه رشته ها را حذف کنید.
امام جمعه خمینی شهر در پایان ضمن تشکر از میثم متقیان معلول ورزشکار شهر گفت: اين وزنه بردار جوان توانست با ثبت رکورد 175 کيلوگرم عنوان نخست سنگين وزن را کسب کند و در مسابقات جهانی به مدال طلا دست یابد. این موفقیت را به وی و همشهریان بالاخص جامعه ورزشی تبریک می گوییم.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید