امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 20:10:18

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

همایشی از جنس خیرین

همایشی از جنس خیرین

دوشنبه, 15 مهر 1392 ساعت 08:49 کدخبر :6073
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : لیلا پیمانی
به دعوت خیریه همیاران سلامت خیرین وفعالان امور خیر درهمایشی با نام خیرین فرزانه در سالن بصیرت گرد هم آمدنددراین گرد هم آیی که با استقبال فعالان این عرصه مواجه گشت.

حسن کریمیان شهردار خمینی شهری منطقه 4 تهران و حسن اکلیلی هنرمند اصفهانی حضور داشتند. اکلیلی در میان برنامه به روی صحنه رفت و با بازگویی خاطرات شیرین خود حال و هوایی با نشاط را بر جلسه حاکم کرد. خیرین شهرستان، شهردار، بعضی اعضای شورای شهر و مسوولان ادارات و ارگان های مرتبط با مسائل خانواده از دیگر حضار این همایش بودند. خانم بنیانیان مدیرعامل "موسسه خیریه کارآفرین و تواناساز" ویژه "زنان سرپرست خانوار"تهران سخنران ویژه این جلسه بود که تجارب ودیدگاه های خود رابرای حاضرین بیان کرد .
 دکترگراوند مسول سابق داده های آماری وزارت کشورودکتر صادقی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان از دیگر سخنرانان این همایش بودند
گفتنی است خیریه همیاران سلامت از سال 1383 کار خود را در شهرستان با برگزاری همایش هایی با موضوعات خانواده و با همیاری ارگان هایی مثل بهزیستی آغاز کرد. در طول 8 سال گذشته به دلیل در انزوا قرار گرفتن سازمان های مردم نهاد، فعالیتش کاهش پیدا کرد و آغاز مجدد فعالیت این خیریه با برگزاری همایش فوق الذکر بود.
 ارائه مشاوره با هزینه کم و رایگان در زمینه موضوعات خانوادگی در مرکز مشاوره رهنمود سلامت از دیگر فعالیت های این خیریه در خیمنی شهر است.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید