امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 16:28:05

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

همایش «آشنایی با سرطان»
خیریه بقیه اله الااعظم (ع) در محل این انجمن برگزارکرد

همایش «آشنایی با سرطان»

پنجشنبه, 22 خرداد 1393 ساعت 11:53 کدخبر :7405
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
همایش آشنایی با سرطان با حضور بیماران تحت حمایت خیریه بقیه اله الااعظم (ع) در محل این انجمن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، در این همایش دکتر عبدالرحیم حزینی متخصص خون و انکولوژی در رابطه با سرطان و علایم و راه های پیشگیری از  آن به ایراد سخن پرداخت. رییس بخش امید افزایی بیمارستان های فیروزگر تهران و سید الشهدای اصفهان در رابطه با علل افزایش سرطان گفت: در تمام دنیا به دلایلی نظیر تغییر سبک زندگی و افزایش سن و غیره سرطان رو به افزایش است. وی تصریح کرد: در جامعه ما نیز به دلایلی همچون تغییر سبک زندگی و قرار گرفتن در معرض انواع آلودگی ها این بیماری در حال افزایش است.
مدیر خیریه بقیه اله نیز در این همایش در رابطه با اهداف این برنامه گفت: به دلیل نیاز جامعه و نیز بیماران و خانواده های آنها به آموزش و مشاوره این برنامه اجرا گردید و از این پس مشاوره های روانشناسی در راستای امید بخشی به بیماران به امید خدا به طور منظم ادامه خواهد یافت. گفتنی است در این گردهم آیی حضار و بیماران سوالات خود را مطرح و دکتر حزینی به آنها پاسخ داد. خبرنگار صفحه بهداشت و سلامت در حاشیه این همایش گفتگویی با دکتر حزینی انجام داده است که در صفحه مربوطه دردو  هفته نامه فرصت چاپ خواهد شد.

نظرات  

 
#1 0 جبرئیل 22 خرداد 1393 ساعت 14:09
باسلام به حضور استادگرامی.درمان انواع سرطانهاوبیماری هاو لاعلاج که به زعم بسیاری از مردم وحتی پزشکان ومتخصصان ارشدطب ،راهی فعلا برای درمانشان وجود نداشته ویاسخت علاج شده ویابا هزینه های گزافی همراه است ، بسیار ساده ودر دست رس و باهزینه ای بسیار ناچیز قابل درمان بوده وهست ولی همیشه منفعت طلبی عده ای انسان باشرف وفرهیخته باعث شده که عموم مردم از درد بی خبری جان داده ویا با مشکلات فراوانی روبرو باشندوبادردورنج ساخته دست فرزانگان همراه باشند.فقط کمی انسان دوستانه وخداپسندانه که نگاه کنیم وهمه بشریت را مثل خانواده و نزدیکان صمیمی خود که بدانیم آنوقت دیگر منفعت مان به سلامتی عموم بشرنمیچربد.فقط کافیست به دیگران اعتمادکنیم واز خودخواهی ها دست برداریم .شماراارجاع میدهم به سایت (غذادرمانی پروفسورخورسند)ی ا (انجمن خام گیاهخواری -تغذیه درمانی بامدیریت خانم حسینی) یا( آب درمانی استادحسن جلالیان)یا(زالو درمانی دکترحاج طالبی)انشاا..که بدون غرض پیگیرشده وبه اطلاع رسانی خداپسندانه مبادرت فرمائید.درپناه حق قربانی .jebreil2020@yah oo.com
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید