امروزدوشنبه, 05 آبان 1399-- Monday Oct 26 2020

ساعت 02:38:16

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

هیات امنای سید محمد به کجا رسید؟

هیات امنای سید محمد به کجا رسید؟

دوشنبه, 01 اردیبهشت 1393 ساعت 07:20 کدخبر :7215
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در حالی با آغاز بهار و گرم شدن هوا، استقبال مردم از امامزاده سید محمد رو به افزایش است که هنوز تکلیف هیات امنای این امامزاده مشخص نشده است.

به گزارش فرصت آنلاین، امامزاده سید محمد به عنوان قطب فرهنگی مذهبی شهرستان از جمله امامزادگان شاخص کشوری بوده که در طول سال مورد استقبال زیادی قرار گرفته و زائران از سراسر کشور و حتی مسافران خارجی بویژه از کشورهای عربی علاقه خاصی به آن داشته اند به گونه ای که بنابر اعلام سرپرست اداره اوقاف خمینی شهر در ایام نوروز بیش از 150 هزار زائر داشته است، با این وجود شاید بتوان گفت طی 4 سال اخیر تنها امامزاده ای در کشور است که بدون حضور هیات امنا اداره می گردد.
طی یکسال اخیر تلاش ها برای تشکیل هیات امنا آغاز گردید و وعده های زیادی در این زمینه داده شد که تاکنون به نتیجه نرسیده است. نظارت بر روند اجرای امور از جمله اصلی ترین وظایف هیات امنای امامزاده هاست.
حجت الاسلام قربانی سرپرست این اداره در گفتگو با ما اما خبر از قطعی شدن دو نفر از پنج نفر عضو هیات امنا خبر داد و گفت: در مورد سه نفر باقی مانده در حال بررسی و تحقیق هستیم تا در اولین فرصت این افراد مشخص و احکام آنان از تهران صادر گردد. وی گفت: سعی می کنیم تا پایان اردیبهشت مدیریت امامزاده به هیات امنا واگذار گردد.
وی در ادامه از از تکمیل شبکه ارتباط بی سیم Wire less)) امامزاده جهت پخش برنامه ها به صورت زنده از صدا و سیما خبر داد و گفت: تلاش می کنیم با هماهنگی صدا و سیما از ماه مبارک رمضان برنامه های امامزاده را به صورت زنده از صدا و سیما پخش نماییم.
قربانی در پایان از تودیع خود در اداره اوقاف برخوار و تمرکز بر روی خمینی شهر تا پایان اردیبهشت خبر داد. گفتنی است حجت الاسلام قربانی در هشت ماه گذشته همزمان ریاست دو اداره اوقاف خمینی شهر و برخوار را بر عهده داشته داشت.

نظرات  

 
#1 0 علی امامی 31 مرداد 1393 ساعت 20:42
صدای گوشخراش بلندگوهای این امام زاده که به سوی کوی مسکونی دانشگاه صنعتی قرار دارد باعث آزار و اذیت ساکنان کوی شده است و طبق همه موازین شرعی و فتوای امام حرام است.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید