امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 19:11:15

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در جلسه مشترك بازاريان و مسئولان بررسي شد؛

وضعيت دوشنبه بازار پس از اجراي طرح ممنوعيت ورود موتورسيكلت و خودرو

شنبه, 15 مرداد 1390 ساعت 10:38 کدخبر :2058
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

با اعتراضي كه بازاريان و مردم نسبت به وضعيت بازار از نظر رفت و آمد موتورسيكلت و خودروها، سرقت و... طي ماه هاي اخير داشتند، تصميماتي اتخاذ شد كه طي آن نيروهاي انتظامي به همراه نگهبانان دوشنبه بازار از تردد موتورسيكلتها و ماشين ها در روزهاي هفته بخصوص دوشنبه جلوگيري كردند، و به اذعان بازاريان و مردم، آرامش خوبي در پي اين طرح ايجاد شده است.

 

اين مطلب را فرمانده انتظامي شهرستان در جلسه هماهنگي بازاريان با مسئولين شهرستان بيان كرد و افزود: ‌ما براي تردد ماشين هايي كه مخصوص حمل بار هستند، ساعات خاصي را تعيين كرديم و براي ساكنين دوشنبه بازار هم كارت رفت وآمد داده ايم كه چه زمانهايي مي توانند تردد كنند. هيات امناي دوشنبه بازار هم قرار است براي وروديها ميله هايي نصب و نگهبان محله بگذارد.

در اين جلسه فرماندار ضمن تشكر از اقدامات امسال شهرداري و نيروي انتظامي در جهت برگزاري آرام جشن هاي عيد شعبان تأكيد كرد كه اقداماتي كه در دوشنبه بازار انجام شده قابل تقدير است و ما بايد بتوانيم كاري انجام دهيم تا اين بازار بتواند آوازه خوبي براي شهرمان شود. حقيقي افزود: ساماندهي بازار بايد همه جانبه باشد. بخصوص در مورد دزدي ها و تصادفات كه شهرداري و نيروي انتظامي بايد در اين موارد با هم همكاري كنند كه تأكيد مي كنم ارتقاء بازار و شهر درهمين نكات است. هیأت امناء بازار هم باید محکم به میدان بیایند و با ارگان های شهر همکاری کنند.

شهردار خميني شهر هم در اين جلسه با اظهار اميدواري نسبت به مؤثر بودن اين طرح گفت: كار به صورت كلي تثبيت شده، يك بازديد ميداني هم داشتيم و جاهايي كه لازم بوده را ديده ايم و اقدامات فيزيكي از جمله ايجاد ميله هايي براي كوچه ها، پل براي موتورسيكلتها و... انجام شده است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 صادق 16 مرداد 1390 ساعت 21:16
باعرض سلام باید بگم این حرکت نیروی انتظامی براستی جای بسی تقدیروتشکرداره ...دوشنبه بازار واقعن غیرقابل تحمل بود وزن وبچه مردم معذب اما با اجرای این این طرح عالی وبجا ارامشی دلپذیر براین بازار حاکم شده واین حرکت نیروی انتظامی بسیارجای تقدیروتشکر دارد شخصن به این عزیزان خسته نباشید عرض میکنم
نقل قول
 
 
#1 0 مهری ج 15 مرداد 1390 ساعت 17:10
خوبه ولی اهالی محل چه باید بکنند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید