امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 10:17:55

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خزانه دار شورای شهر از میزان پرداختی عوارض آلایندگی در سال جاری خبر داد:

پالایشگاه مجددا در لیست آلاینده ها قرار خواهد گرفت

پنجشنبه, 22 تیر 1391 ساعت 11:15 کدخبر :4258
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
از ابتدای سال جاری تاکنون دو میلیارد و 270 میلیون تومان عوارض آلایندگی به حساب شهرداری خمینی شهر واریز شده است.

خزانه دار شورای شهر با بیان این مطلب افزود: این مبلغ که در 4 نوبت به شهرداری پرداخت شده از محل عوارض آلایندگی صنایع آلاینده ای مثل ذوب آهن، پلی اکریل، فولاد مبارکه و ... می باشد.

وی افزود: به جز این مبلغ، مبالغی هم به شهرداری های درچه، اصغرآباد و کوشک پرداخت می شود که البته شهرداری های این شهرها در جریان میزان دقیق آن هستند.

مجتبی صالحی با اشاره به خارج شدن پالایشگاه از لیست صنایع آلاینده گفت: با پیگیرهای صورت گرفته قرار است این واحد آلاینده صنعتی با توجه به آلودگی هایی که در شهر ایجاد می کند مجددا به لیست آلاینده ها اضافه شود.

وی ادامه داد: متاسفانه ارقام پرداختی عوارض شفاف نیست و شهرداری خمینی شهر را در جریان گزارشات تفصیلی عوارض آلایندگی و کم و زیاد آن قرار نمی دهند به گونه ای که ما نمی دانیم دقیقا باید چه مقدار عوارض دریافت کنیم و آیا این میزان به طور کامل به ما پرداخت می شود یا نه. در نتیجه شهرداری نمی تواند کنترل و نظارت دقیقی بر آن داشته باشد.

نظرات  

 
#2 +1 رفعت 23 تیر 1391 ساعت 14:19
این پلایشگاه هم شل سفت کن درآورده ها. یا رومی رومی یا زنگی زنگی. اگه دود و دمه داری برا همه داری اگه هم نداری برا شاهین شهریام نداشته باش خسارتم نده بهشون. ok
نقل قول
 
 
#1 0 حق خواه 22 تیر 1391 ساعت 23:20
خوشحالم که بالاخره عوارض به شهر تعلق گرفت اما چرا دقیق نیست؟ما از اونا چی کم داریم که نباید در جریان کم و زیادش باشیم مگه نه اینکه این حق ماست؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید